Handvat buggy kapot

Discussion in 'Verzorging' started by babbel1983, Aug 16, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. babbel1983

    babbel1983 Fanatiek lid

    Jul 3, 2013
    1,338
    302
    83
    Voor mijn dochter heb ik nu ruim een jaar een Koelstra Simba T3. Heel tevreden over, alleen het schuimrubber wat om het handvat zit is al geruime tijd kapot en dat wordt alleen maar erger. Merk dat ik me eraan erger en dat het niet meer zo lekker is om vast te houden.
    Zat al even te googlen of je de handvaten ergens los kunt bestellen, maar zie het nergens staan. Dus vandaar even mijn vraag, weet iemand of jullie de handvaten van de Koelstra Simba T3 ergens los kunt bestellen? Heb de buggy bij de Prenatal gekocht, zouden ze dat daar wellicht kunnen bestellen? Iemand al eens gedaan?
     
  2. babbel1983

    babbel1983 Fanatiek lid

    Jul 3, 2013
    1,338
    302
    83
    Voor degene die bij het zoeken toevallig op dit topic terecht komt....
    Ik heb inmiddels een nieuw setje handvaten (kosteloos) kunnen bestellen via Prenatal rechtstreeks bij Koelstra. Goede service dus!
     

Share This Page