Ik ben opzoek naar ervaringen met de maten van NextDirect (eigen merk) voor vrouwen. Ik heb een jas op het oog en die zijn verkrijgbaar in Regular/Tall en Petit. De Petit is voor vrouwen tot 1.60m. Ik ben precies 1.60m en vraag mij dus af of deze zal passen. Kan ik nog steeds mijn eigen maat nemen of moet ik vanwege mijn lengte een grotere maat nemen? De Regular/Tall maat is ontworpen voor vrouwen van 1.77m , maar volgens mij zijn dat alle jassen wel en in de kleinste maat passen jassen meestal wel (niet altijd). Probleem met Next is dat de verzendkosten gratis zijn maar de retourkosten niet. Ik wil dus eigenlijk niet 2 of 3 jassen bestellen om te kunnen passen. Wie kan mij helpen
Ik ben ook precies 1.60m, een broek zat ooit goed, maar truien/jassen heb ik geen idee van. Ik ga eind deze maand naar de UK, daar kan ik in de winkel voor je passen als je wilt?
Ja zo stom, ik was een week geleden in de UK maar in alle Next winkels hadden ze mijn maat niet. Hun stock is echt waardeloos! Welke maat jas heb jij normaal? Als je zou willen passen heel graag!
Ik ben 1.59m en heb twee jassen van Next Petite. Hemels. Echt. Wou dat ik hun Petite kleding eerder had ontdekt. Geen gezeik meer met taille op de verkeerde plek en te lange mouwen Ik heb maat 38 en de jassen zijn ook beiden maat 38.
Ik ben zelf 162 en ik pas eigenlijk alle petit lijnen prima qua bovenkleding. Als je in verhouding geen lang bovenlijf hebt zal het wel passen.
Die heb ik Maar dan in het roze. Met de fleurige stof aan de binnenkant, toch? Je zou maat 36 ook kunnen proberen, hij valt heel smal namelijk. Vooral op de armen. Nu heb ik wel het geluk dat ik dunne armpjes heb Hele fijne jas is het! Ik hoop dat je 'm ook te pakken kan krijgen!
Is mij nooit gelukt hoor, heb geen bewijs omdat de retourkosten worden ingehouden op het geretourneerde artikel.
Ja. Ik wou hem eerst ook in het roze, maar grijs past bij meer kleding, haha. Maat 36 is ook uitverkocht, grr..