Gisteren heb ik online een afspraak proberen te maken maar dat ging niet helemaal goed denk ik want ik heb geen bevestigingmail gehad. Nu wilde ik bellen maar dat 0800 nimmer is alleen doordeweeks open dus ik dacht bel ik de vestiging om te vrahen of die afspraak erin staat of niet en nu kan il alleen het 0800 nimmer vinden ook bij de vestiging. De vestiging moet toch ool een telefoon nummer hebbem?
Lekker dan en hoe weet ik dan of mijn afspraak ingepland staat want als ik mijn wachtwoord aanvraag staat er dat ik een mail mey ww krijg maar krijg niks
Via Google even zoeken naar de vestiging. Hans anders 'plaats' telefoonnummer. Ze hebben vaak wel een gewoon nummer maar staat dan niet op de site. Via andere sites kun je het vaak wel terugvinden. Hier ook eens gehad met de kruidvat...
Ik heb regelmatig contact gehad met mijn huidige HA en met mijn vorige, beide via hun eigen nummer. Zou idd ff googelen.
Niets overdreven.. Zie lieten mij met ontstoken ogen rondlopen, een leek kon zelfs zien dat het ontstoken was en dat is maar 1 dingetje van alles.. Nee ik kom er nooit weer, betaal liever wat meer, mijn ogen zijn me veel waard
hmz.. leuke conclusie trek jij. ik word er anders 10 x beter geholpen dan bij verschillende andere grote ketens.
Hans anders verschilt heel erg per vestiging. Hier in de stad hebben we er 2. De ene in een buitenwijk is echt goed. Die in de binnenstad moet je niet heen gaan.
Ik zou eigenlijk naar meer ketens gaan om te laten meten, ik zat altijd bij pearl maar hans anders had op het moment dat ik een bril zocht een leuke actie lopen. Ik heb daar een bril aan laten meten en ze zeiden dat mijn ogen -2.50 waren, gelukkig kon ik daar geen leuke monturen vinden en ben ik terug gegaan naar pearl daar mijn ogen ook weer op laten meten en zat ik op -1.50 nog al een verschil!
De Hans anders hier is ook waardeloos! Ze zeggen 100% tevredenheidsgarantie, maar als je aangeeft dat je niet tevreden bent doen ze er niks aan!!