Flowertje onwijs bedankt voor deze onwijze leuke gezellige en zeer geslaagde dag!!! Heerlijk om als gezin zijnde weg te zijn zonder aan alle problemen te moeten en hoeven denken! Meid echt super dat je dit hebt gedaan!!
wat leuk dat het zo geslaagd was! en zoooo leuk om te zien hoe dankbaar je erover schrijft telkens echt helemaal super! En petje af voor Flower en de andere initiatief nemers met een hart van goud!
Ook names ons 3en heel erg bedankt, sven heeft een super leuke dag gehad en ik heb er heerlijk van genoten ons manneke zo zien te genieten, hij sliep binnen 5 minuten toen die in de auto zat, zo moe was die, en kijknu even heerlijk naar de bumba dvd van de verloting, de gezichtsmassage was heerlijk, ook aan haar super bedankt, twas een top dag voor veel mensen. wat een werk is er verricht. super iets anders kan ik er niet van zeggen, super.
Ben nu wel heeeel benieuwd wat jullie precies hebben gedaan! Hier nog even getwijfeld of we de laatste plek in zouden nemen toen we de mail kregen, maar was voor ons toch te ver weg
uhm dag begon met welkom kopje thee of koffie met wat lekkers. daarna showtje van een drumgroep ik zelf hou er erg van dus vond dat erg leuk, toen een googel show echt voor kinderen, die vonden het wel erg grappig. toen kwam er disco en al snel gingen we lunchen. naar de lunch zijn we weer terug gegaan naar de (gym) zaal en daar was ondertussen het springkussen opgeblazen tevens ging de disco vrolijk verder, de mannen deden het leuk met de kids sven zelf vond dat helemaal super. dansen en rennen op de muziek. tevens konden kinderen zich laten sminken, een foto laten maken met een leuke pet of hoed, en er was iemand die gezichtreineging/masker/massage deed, (echt heerlijk viel bijna in slaap) al die tijd ging de disco vrolijk door, tussendoor was er buiten een roofvogel show, een paar prachtige uilen die heen en weer vlogen, en er was 1 soort een witte kerkuil die ook wel eens op iemand anders lande (zo ook bijna op mij gelukkig kon ik wegduiken haha, ben wat dat aangaat een schijterd) tevens kon je steppen, boerengofl door het bos, of handboogschieten, wij zijn al vrij vlot weer naar binnen gegaan, het was koud en sven was moe, dus weer naar de disco. op het eind was er een verloting. voor iedereen was er wat, maar aan dehand van de lootjes mocht iedereen wat uitzoeken, tevens werder er ook nog minibasketballen uitgedeeld, en bij vertrek kregen we een heerlijk verwentas met van alles mee, echt meer als super dus, was zeker de moeite waardt (vonden wij) ook dik uur rijden.
De oudste en de jongste staan op de foto met een uil. En idd t is maar goed dat je kon wegduiken en je man stond gebukt toen die kwam over vliegen . Voor ons was het ook echt zeker de moeite waard!!! En idd we waren de straat nog niet uit of de kleine lag al te pitten
lekker he, was mijn camera vergeten en heb ik heeeel de dag zoooooo van gebaald, had anders leuke fotos van sven kunnen maken, maar goed ik hoop dat er op de site wat fotos komen, en er wat leuks tussen zit. ja dat met die uil was inderdaad maar goed ook, hij voelde hem al over het hoofd vliegen, waren ook joukels hoor, vond het wel eng zo boven die kinderen steeds. maar tis goed gegaan.
meid had het dan gezegd! Hadden wij foto's kunnen maken en die naar je kunnen mailen! Jammer dat je dat niet eerder aangegeven hebt. Wij hadden de camera van svader geleend dus dat was wel erg fijn.
FLOWER: reuze dat je zoveel mensen een leuke dag hebt bezorgd!!!! Prima initiatief meid, en je ziet dat het vreselijk wordt gewaardeerd. Ga zo door!!!!!
meiden wat lief van jullie ik vond het fijn om te doen vonden jullie het tasje wat jullie kregen leuk? lekker vers half brood erin had veel over maar kon ik mooi mee geven aan jullie ik ben ergggg moe edankt dat jullie hebben genoten volgend jaar weer?
Nou heel graag volgend jaar weer kinderen zeiden al wanneer is dit weer wat het was wel heel erg leuk!
gelukkig vonden jullie het leuk fijn het liep wat uit maar gelukkig is he allemaal goed gegaan vond je het tasje leuk? zat lekker brood in
gaan we morgen eten en die pate bewaar ik voor de kerstdagen! En die thee ook heel leuk! eigenlijk alles wat in het tasje zat was erg leuk!
tasje was zeker leuk, brood wordt hier morgen ook opgegeten, en die zeep ruikt zooooooo lekker, nee tasjes zijn echt heel leuk. mochten we volgend jaar nog zo zitten als nu, o dan zeker ja, sven heeft nu al zoooooo genoten, al heeft ie zijn slaapje wel echt gemist, dat kon ik goed merken, is nog net te jong om heel de dag wakker te blijven, en toch is het gelukt zonder dat hij echt vervelend werdt, nee vond het echt super. manlief ook trouwens,