hey allemaal, ik ben weer thuis!!! heb dus helemaal geen bloedverlies, weeen en harde buiken gehad vanaf donderdag dus er was geen reden om me nog langer te houden. heb uiteindelijk helemaal geen onderzoeken gehad, wat ik wel erg vreemd vind, want had dus wel 2 cm ontsluiting en verkorte bmhals, dus hoe dat nu verder is? heb n vervolg afspraak voor volgende week, het is nu aan mij om beeb tot dan iig binnen te houden. ben vandaag 34 weken, dus word ook niet meer geremd vanaf nu, dus veel rusten rusten rusten. lang leve zp en mijn dvdboxen van desperate housewives die ik nog moet kijken! mijn oudste dochtertje is in amsterdam bij haar opa, en die vermaken zich prima dus kan ook echt goed rusten nu. is wel moeilijk om haar te missen, maar ik kan gewoon niet goed rusten als zij hier rond rend, dus is beter zo. wel heerlijk om gewoon weer thuis te zijn, hoop echt dat het gewoon goed blijft gaan nu. maar vind het wel vaag dat ik niet meer ben nagekeken voordat ik werd ontslagen hoor..
hee fijn dat je weer huis ben , wel raar indd dat ze niks hebben gedaan / getest / gekeken of wat dan ook .. hoop dat je beeb nog mooi ff blijft zitten , rustig aan voor de tv/internet indd succes met de laatste loodjes ! x
Wat ontzettend vreemd dat je geen onderzoeken meer hebt gehad! Doe je het wel echt rustig aan nu?? Ik wil je niet ongerust maken, maar voel je de baby nog wel goed schoppen enzo? Je verhaal lijkt namelijk wel wat op die van mij..
Sjeetje meis. Wat een drama dat ziekenhuis. Wij zijn plotseling met bijna 27 wkn het ziekenhuis ingestuurt, omdat snachts de vliezen braken. Veel te vroeg natuurlijk. Eerste dag wel een heel leger zusters om ons heen, maar de artsen goden wat een oorlog hadden we daarmee. Schreeuwen dat we niet luisterden, maar zodra wij iets vroegen duurde het eeuwen. Nu ja, zij moeten voor ons zorgen voor tijdens en na de bevalling, maar we zijn toch zeker geen voetveeg. Flink op je strepen staan hoor! Gooi het desnoods maar gewoon lekker op je hormonen en je stress voor je kleintje. Mag best. Lekker koffie leuten zij en jij maar wachten, want je heb toch niets beters te doen. Zal lekker worden. Zal je niet genoeg aan je hoofd hebben voor je ukkie, zal je wel extra stress oplopen vanwege een slecht functionerend ziekenhuis. Pfff
ze heeft nu de hik! heb het idee dat ik haar nu juist meer voel dan vorige week, maar t was gisterenavond even rustig in mijn buik, vind dat dan wel erg eng! gelukkig lag ze alleen maar te slapen! zit nu de hele dag op de bank, ga alleen savonds naar boven om te slapen, en loop hooguit naar de keuken of toilet. krijg een hoop bezoek vandaag, dus die mogen ook drinken pakken voor me, scheelt ook weer n tripje naar de keuken je zegt dat mijn verhaal op die van jou lijkt, mag ik vragen hoe het met jou gegaan is? @ moonchild, lag jij in hetzelfde zh als ik toevallig?
@ Miffy11 Geen idee meis. Ik lag in het VUmc in Amsterdam. En als je niet een enigzins makkelijke (lees: braaf luisterende patient ) bent, ben je het zaadje daar. helaas steek ik zo niet in elkaar. Dus ik heb een mooi dossier met een hoop negatieve aantekeningen. Soit, moet dan maar. Maar ik sta wel op me strepen. Welk ziekenhuis lag jij?
als je het niet heel erg vind wacht ik nog heel even met het beantwoorden van die vraag, ik ben hier niet heel aardig geweest over dat ziekenhuis (wat ze ook niet verdienen maar ok), en stel dat iemand het daar leest, en mij er in herkent. ze moeten nog wel mijn bevalling doen!! het was iig niet in amsterdam. (al had dat niet veel gescheeld, heb met kerst een aantal dagen bij schoonouders in amsterdam gelogeerd, als het daar was begonnen..)
baal echt van die bedrust! ik MOET vandaag naar de bank (digitenne rekening moet vandaag binnen zijn, en bedrust als de tv is afgesloten zie ik niet zitten). vriend kan dit niet doen, want hebben geen gezamelijke rekening.. en krijgen straks kijkers voor het huis, en het is zon zooi! dus geen bedrust voor mij vandaag, hopen dat het geen kwaad kan als ik toch rustig aan beweeg..
ik hoop dat je toch wel een beetje rustig aan hebt gedaan.. heb je geen hulp van vrienden of familie? groetjes
donderdag was een zware dag, erg veel rugpijn gehad en lag vroeg in bed met een paracetamolletje, vrijdag weer beter en voel me vandaag helemaal super. heb zelfs wat spullen voor het huis ingepakt. misschien dat ik morgen toch even naar het nieuwe huis ga kijken, afhankelijk van het weer. (heb t huis nog helemaal niet gezien en begin nu toch wel ongeduldig te worden!) en ben helemaal blij, want ben al bijna 35 weken en had nooit verwacht dat te halen.
dank je wel! ik snap er echt helemaal niks van, word iedere dag verbaasd wakker: weer niks? zelfs de gyn zei dat ik 2010 niet ging halen.. wie weet, loop ik straks nog overtijd zeg..
aan de ene kant zeker wel! hoe langer nu, hoe beter natuurlijk. maar ik wil haar zien, vasthouden en hier hebben! ben nu echt zo ongeduldig!! wie weet dat de echo morgen helpt, dat ik haar toch nog even zie en er weer even tegenaan kan..
jippie jippie joehoe hoera!! ben vanmiddag bij de gyn geweest, mijn eigen gyn is zooo veel leuker dan al het andere personeel in het ziekenhuis. haar letterlijke woorden waren: kom met je luie kont van de bank en ga iets leuks doen! heb geen onderzoeken meer gehad, was niet nodig, het feit dat ik niet ben bevallen de afgelopen week was genoeg. wel een echo gehad, en die was helemaal perfect. heb alleen ijzertabletjes gekregen.. nou als dat alles is? ik ben verlost van mijn bedrust en mag weer alles doen (behalve bungeejumpen enzo, maar dat was ik toch niet van plan), en het beste van alles, mijn dochtertje mag weer naar huis, want ik mag haar ook gewoon weer oppakken ik ben zo blij ik ben zo blij
Wat een goed nieuws!!! geniet ervan, en hopelijk duurt het nog even voor de kleine komt. Heerlijk dat je weer mag bewegen en je dochter naar huis kan. Liefs, Josie