Ik ben zelf erg dun, de 30 kilo die ik was aangekomen na mijn bevalling was er binnen 5 wkn vanaf... Wat jij hebt bereikt lijkt me ontzettend moeilijke opgave, echt respect, je ziet er fantastisch uit, wat een dicipline heb je zeg.... Veel succes de komende operatie's!
wauw meid, wat een prestatie!!! je ziet er super de puper goed uit, daar mag je met recht trots op zijn!!!!!!
Hoe zit dat met zo'n Gastric Bypass blijft dat altijd in je zitten of kan dat op den duur ook verwijderd worden?
keigoed meid!! je ziet er supergoed uit, ik had op mijn dikst maatje 50/52 en nu 42 dus moet nog even want ik wil ook naar de 40, ik heb het weight watchers voor elkaar gekregen (en ja stoppen met AD medicatie want daar werd ik steeds dikker en dikker van) ik moet nog heel even maar ik snap wat je bedoeld qua gezondheid, ik merk veel positieve verschillen, helaas niet zo overdreven omdat ik chronisch ziek ben en dat niet afhankelijk is van mijn gewicht helaas.. maar het maakt het wel veeeeeeel makkelijker!!
Gaaf gevoel is dat hè. Ik ben begin januari geopereerd en nu ook 50 kg kwijt en voel me supergoed bij. Ik heb nu eindelijk n droom waar kunnen maken en ben gewichtsconsulente geworden. Enneh nog een vraagje hoe heb je de BBC zo snel voor elkaar gekregen. Daar moet je toch een jaar stabiel voor zijn?
Woooow Nessy! Je ziet er super uit zeg!! Je mag trots op jezelf zijn! Je straalt ook helemaal op de foto!