20w - Baarmoedermond zacht en beetje open.

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Jannes, 20 apr 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    Hallo

    Deze week 20 weken echo gehad en alles op het oog goed. Kindje ligt wel heel laag met hoofdje naar beneden. Heb daar ook last van, harde buiken soms en veel plassen. Is het niet wat vroeg, zo laag?

    Vandaag ook weer veel plassen en druk voelen. Dus voelde aan baarmoedermond en nou viel me op dat deze laag zit, heel zacht is en met mijn vingertopje induwbaar. Dus dat topje er beetje in kan. Kan dit kwaad? Of komt het vaker voor dat mond beetje openstaat bij 1e kindje? Of duidt dit op iets?

    Bedankt!
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    17 dec 2006
    7.813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoi jannes,

    Je baarmoedermond verandert gedurende de zwangerschap en zegt niets over het wel of niet helemaal uitlopen van de zwangerschap. Je baarmoeder word zwaarder daarom ligt het lager in je bekken.
    De klachten die je beschrijft kunnen ook horen bij een blaasonsteking, laat je ochtend urine even nakijken bij de huisarts!

    Imke
     

Deel Deze Pagina