strippen, hoe lang buikpijn / bloedverlies?

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Roosje83, 27 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Roosje83

    Roosje83 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.195
    11
    38
    NULL
    NULL
    Ik ben gisteren gestript, had op dat moment onverwacht al 3 cm ontsluiting. Heb al sinds 20 weken regelmatig harde buiken, maar had niet het idee dat ze de laatste tijd erger/pijnlijker waren.
    Meteen na het strippen kreeg ik bloedverlies en buikpijn. Het bloedverlies blijft, zit nu veel slijm bij en de buikpijn blijft ook aanhouden, soort menstruatiepijn die met golven erger word, hier zit geen regelmaat in.

    Wat ik me afvraag hoelang kan strippen effect hebben?
    En wat is 'normaal' qua tijd dat het bloedverlies en buikpijn aan kan houden.
     
  2. Evelien

    Evelien Fanatiek lid

    23 jul 2012
    1.874
    0
    0
    Hoi,

    Als het slijmerig bloed blijft is he tniet erg. Als het echt helderrood bloed is wel. De krampen kunnen wel twee dagen blijven. Dat kan het nadeel van strippen zijn. Het doet wel wat, maar het was dan niet genoeg om de bevalling op te wekken. ALs je wel gewoon kon slapen en niet heel moe bent zou je kunnen vragen of ze het nog een keer herhalen.

    Groet Evelien
     

Deel Deze Pagina