Weet iemand of dit normaal is? Ondanks dat het een tweede zwangerschap is, ben ik vrij onzeker... Het voelt het alsof ik ongesteld moet worden morgen ofzo... (Nou weet ik niet heel goed hoe dat voelt want dat ben ik niet zo vaak vanwege pcos..) Ik kan het me niet meer herinneren van mijn eerste zwangerschap. Maar zijn die onderbuikpijntjes normaal?
Ja hoor, heel normaal. Ik heb er verder in de zwangerschap ook nog regelmatig last gehad. Volgens mij is het geen wat je voelt het groeien van je baarmoeder.
Ik heb dat gehad bij deze zwangerschap. Bij de vorige twee niet... ach ja geen zwangerschap is hetzelfde!
Fijn om te lezen dames!!! Vorige keer kon ik mijn broeken niet meer aan met 6weken (door de druk op de onderbuik) maar de eerste broek gaat nu al aan de kant (jegging)
Ja hoor. Ik had het vanaf 9 dpo ofzo, hierdoor dacht ik ook zwanger te zijnm. Heeft bij mij wel een paar weekjes aangehouden, ene keer wel andere moment geen last
Ja is normaal! Had ook 2 dagen eerder getest en zwanger en die hele week heb ik krampen gehad. Nu is het sinds een paar dagen weg.
Had ik deze keer ook heel erg. Heb zeker tot 20 weken het gevoel gehad dat mijn menstruatie elk moment kon komen, maar was gewoon mijn baarmoeder die flink groeide.
Zeker herkenbaar en het maakt mij hier ook erg onzeker. ik zit nu op 4weken/6 dagen (krijg het nog niet voor elkaar die banner te plaatsen overigens off topic;of uberhaupt iets te plaatsen als ''ondertekst'' Maar dus vanaf afgelopen vrijdag mega buikpijn, maar ik heb daarnaast ook spastische darmen, die reageren op de hcg hormonen (weet dit doordat ik zwanger ben geworden dmv gonal f en pregnyl)... Soms voelt het echt als een erge menstruatie kramp en een andere keer is het duidelijk me darmen. als ik weer even rustig ga zitten of liggen zakt het weer af. Wanneer ik veel loop(boodschappen doen) of lang sta (eten koken) merk ik dat het sneller op komt. Wat ik tot nu toe heb gelezen is dat het bij 4/5 weken echt je baarmoeder kan zijn en de banden die al kunnen oprekken en alles een plekje zoekt begint te veranderen daar van binnen, daar hou ik me dan maar aanvast... Ik heb alleen de angst voor BBZ (omdat dit in maart ook was in combi met buikpijn, en schouderpijn)... maarja zolang het niet constant is en weer afzakt. blijven we maar duimen dat het goed zit.
Ik had tot 7weken het gevoel dat ik ongesteld ging worden. Ben nu 17weken en heel soms heb ik het nog