slijmprop en beetje bloedverlies

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door jelte, 28 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jelte

    jelte Actief lid

    18 jun 2010
    101
    0
    0
    orthopedagoog
    Ik ben morgen 36 weken zwanger. Afgelopen vrijdag ben ik de slijmprop verloren. Vanoochtend had een heeeeel klein beetje roze bloed bij slijmverlies. Ik heb de verloskundige al gesproken, en moet even bellen als ik meer buikpijn krijg. Probleem bij mij is dat als ik door krijg dat ik ga bevallen, het al echt bijna zover is (zg 'stortbevallingen). Nu sprak ik net even mijn moeder, en die wil eigenlijk dat ik me toch even naar het ziekenhuis laat sturen.

    Wat zouden jullie doen? (morgenvroeg 09:00 heb ik sowieso een afspraak in het ZH).
     
  2. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Hmm, lastig! Ik ben vanaf vrijdag mn slijmprop aan het verliezen, er komen nogsteeds delen mee, maar nog geen tekenen van bevalling hier ( 1 week 'overtijd' )

    Ik zou als je geen weeen, harde buiken of wat dan ook hebt, tot morgen afwachten maar bij enige vorm van twijfel ( krampjes ofzo ) ook langs 't ziekenhuis willen.
     

Deel Deze Pagina