Hoi, Ik heb nu twee cycli mijn temperatuur bijgehouden. Volgens FF was mijn lf vorige cyclus 8 dgn. Ik werd op 9 dpo ongesteld. Nu heb ik gisteren (10 dpo) een klein beetje bruin verlies gehad. In de ochtend hooguit 3 druppels en daarna niks meer. Niet veel en ik merkte eergisteren (9 dpo) al dat mijn cervixslijm van korrelig weer naar slijmerig ging en beetje rozig. Vandaag werd ik wakker en had ik ook nu pas kramp en de sluizen gingen nu echt open en het was nu ook rood. Mijn vraag is. Moet ik als eerste ongesteldheidsdag (eer)gisteren of vandaag aanhouden? En als je op 9 dpo ongesteld wordt, is de luteale fase dan 8 of 9 dagen? En als laatste is 8,9 dagen te kort? Of kan dat geen kwaad?
Hallo Je telt vanaf de dag dat het echt rood was. Met temperaturen is het nooit 100% zeker wanneer de eisprong was dus je kan dan niet precies zeggen hoe lang de luteale fase is geweest. Een luteale fase van 8-9 kan geen kwaad om zwanger te worden. Groetjes Ineke
Hoi, nog 1 vraagje. Dat de temp niet nauwkeurig kan zijn, brengt mij op de volgende vraag. Vorige cyclus had ik op dag 30 in de ochtend ovulatiepijn en die was daarna helemaal weg. Pas op dag 32 was mijn temp hoger, dus daarom zegt FF dat mijn eisprong toen op dag 31 was. Maar ik zelf denk echt dat het op 30 was, maar begrijp ik goed, dat dat best zou kunnen en dat je temperatuur soms wat later stijgt?
hoi ja je temp is van veel meer afhankelijk. Als je ook ovu testen gebruikt zou ik daar meer op vertrouwen. Mirjam