Hier weer ene vraag van mij mag je een paracetamol nemen tijdens je zwangerschap? ik heb zo,n koppijn echt niet fijn meer. Bedankt he sorry voor een domme vraag misschien. jennie72
Ja hoor, paracetamol mag je hebben. Tot zo'n 5 per dag. Ik probeer zo min mogelijk, maar het is wel fijn dat je iets mag! Sterkte!
Ik mocht van de VK bij erge hoofdpijn ook 2 paracetamols nemen. Dan zou alles wat sneller werken. Gelukkig dat we wel nog wat mogen innemen tijdens de zwangerschap Dus Jennie neem er maar eentje en bespaar de de rest van de hoofdpijn.
Hoi dank jullie weer! ik doe het gelijk want anders word het een heftige migraine aanval denk ik zo ben een beetje bang omwat te nemen. jennie72
Ik heb een tijd geleden ook een migraine aanval gehad en ik mocht toen 2 zetpillen hebben van 1000 mg per dag.