Dag dames, Ik ben zwanger geworden door IUI. Op 16dpo heb ik bloed geprikt en mijn hcg was 109, dat was iets aan de lage kant vond de fertiliteitsarts. Op 23 DPO (gister) moest ik weer bloed prikken en toen was mijn hcg 845. Volgens de arts is hij goed gestegen maar is het aan de lage kant voor een zwangerschap van 5 weken. Heeft iemand hier ervaring mee. A.s maandag moet ik langskomen voor een echo om te kijken of alles goed gaat daar binnen. Ik ben zo zenuwachtig en ik hoop zo dat alles goed is. Ik hoor graag jullie ervaringen.
Ik had op 6.5 week een hcg waarde van 135.000. Maar ik hoor heel vaak dat vrouwen een laag hcg waarde hadden en dat dit in een keer van heel laag naar hoog ging.
Hoi ik kan iemand die met nog een waarde had van 9 en de zwangerschap is goed gegaan ze heeft een jongen van nu 4jaar dus de hoogte zegt niet zoveel wel de verdubbeling probeer vertrouwen te hebben
Jongetjes hebben vaak een lager hcg dan meisjes dus misschien even googlen op de hcg tabel? Daar staan de minimale en maximale waarden