Menstruatie na borstvoeding

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Ny81, Mar 19, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ny81

    Ny81 Lid

    Sep 5, 2006
    80
    0
    0
    hallo,

    Ik heb een vraag over de menstruatie als je gestopt bent met borstvoeding geven.

    Ben nu al een hele tijd gestopt. Heb de 1e keer afgewacht dat duurde ongeveer 10 weken. Ik had gelezen dat dat normaal was. Daarna een cyclus van iets langer dan 8 weken.

    Dus ik dacht telkens beetje korter, heeft gewoon tijd nodig. Nu duurt het al ruim 11 bijna 12 weken. Kan het zijn dat de cyclus na borstvoeding (11 maand gegeven) helemaal door de war is? Hoe lang moet je ongeveer wachten tot het weer normaal is?

    Hoop dat jullie een antwoord hebben: Alvast bedankt voor de hulp.

    Ny
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoi NY,

    Je cyclus is inderdaad na een bevalling helemaal ontregeld. Het moet echt weer even opgang komen en dit kan heel lang duren. We zeggen vaak een half jaar tot een jaar.
    Wat je kan doen om er een beetje regelmaat in te krijgen is aan de pil gaan. Of je kan via de huisarts een medicijn krijgen om je cyclus te helpen.

    Imke
     

Share This Page