Ik ben nu een paar keer met iemand samen gaan lopen. Zij gebruikt de gps van haar telefoon en ik die van mijn horloge. Moet je kijken wat een verschil: En dat is dan op 300m na hetzelfde rondje
Welk horloge gebruik je? De gps van Garmin is vrij accuraat. Ik plan mijn route van tevoren via afstandmeten.nl en dat klopt bijna tot op de meter.
Net even gecheckt met de route en mijn Garmin. Garmin zegt 6,92 en afstandmeten zegt 7,0km. Scheelt dus niet veel. Zit de telefoon van je vriendin er zo ver naast of is het jouw horloge dat afwijkt @Tuttebelleke?
@Nummer4 ik heb een Garmin. Ik verwacht ook dat het haar telefoon is die veel afwijkt. Bij een halve marathon hier in de buurt die we ook allebei gelopen hebben, week haar meting ook heel erg af van de officiële. Al moet ik zeggen dat mijn Garmin ook wel wat afweek van die officiële meting. Maar dat het verschil zó groot kan zijn, is toch wel bijzonder. Scheelt gewoon 2 kilometer op een stuk van 8,4km. Dat is bijna 25% van de hele run
Rare vergelijking, maar ik heb sinds kort Pokemon Go op mijn telefoon en soms sta ik ineens in het dorp hemelsbreed 3km verderop of soms zelfs voorbij het dorp. Volgens de gps van mijn telefoon ben ik dus ineens ergens anders. Misschien is die van haar tussendoor het signaal kwijtgeraakt, opgepikt elders, en weer terug naar de juiste plek, dan krijg je extra kilometers.
Heb ik soms ook. Toen ik de afstand met runkeeper bijhield zag je soms ook heel aparte "omwegen". Op mijn horloge heb ik dag nog niet gehad.
Was gistermiddag de 10k route voor morgen aan het plannen, maar ik stel alles wel een weekje uit. Pudding benen, loopneus, hoesten, krampen overal en nergens. Gok dat we de pineut zijn. Baby had de box er onder gespuugd gisteravond, jongste zoon op de bank gehad vannacht, die was om 18:00 zelf naar bed gegaan en hoest en snottert nu enorm. Zie mezelf morgen niet de hardloopschoenen aantrekken. Jammer want had er wel zin in om samen met oudste zoon een grote ronde te doen, helemaal de route gepland tot precies 10k, zoon enthousiast... (En overmoedig: "eitje, doen we wel ff" ) @Liekje81 prachtige wintertaferelen! Hier een soortgelijk uitzicht, ook erg mooi met het zonnetje dat nu door aan het komen is.
Dit weekend 2x 5km gelopen, gisteren ging het bagger en nu iets minder bagger maar goed ik denk dat ik dat nu om de dag probeer vol te houden en zo weer op te bouwen. Het weer is echt top! Baal dat ik nu geen lange duurloop vol hou.
Lekkere interval gelopen! 1km inlopen, 6x 300 mtr in 4.40-4.50min/km en 1km uitlopen. Heerlijk weertje!
Ben een weekendje weg en had bijna alle sportkleding meegenomen. Vrijdagmiddag in de auto dacht ik opeens shit geen sportbh gepakt. Dus gisteren maar even een sportbh gekocht, want met een gewone bh lopen is gewoon geen optie. Vanmorgen lekker in de vrieskou een klein rondje gelopen. Aan het begin kwam een man met hond me tegemoet gelopen en zei dat hij het bewonderenswaardig vond dat ik met deze temperatuur ging rennen. Aan het begin had ik inderdaad koude handen, maar die werden vanzelf weer warm. Redelijk lekker gelopen, hopelijk kan ik het ritme van sporten weer oppakken.
Heerlijk net een PR op de 5km gelopen. Zit nu op 'duur' loop 4. Elke zondag probeer ik nu een rondje te rennen.
Ik speel wel een beetje vals hoor! Ik doe nu 2 maandjes hyrox dus dan ren ik kleinere afstanden tussendoor en heb altijd atletiek gedaan
Degene waar ik nu een paar keer samen mee ben gaan lopen, loopt met haar werk ook de Roparun. Nu vroeg ze mij of ik ook mee wil lopen, aangezien ze lopers te kort komen . Heel tof! Ben benieuwd of het allemaal doorgaat.
Oh Wauw. Dat is wel megazwaar. Vooral dat je tussen het lopen door nauwelijks rust hebt. Maar ook supermooi.