Samen met een vriendin 5km gelopen om 8.30. Lekker rustig tempo van gemiddeld 6.12/km. Wel eens goed om gewoon op mn gemakkie te lopen. Konden zelfs nog kletsen tijdens het lopen. Morgenochtend weinig tijd, moet om 9.30 weg. Ik ga een snelle 3km doen en dan rust tot aan zondag tijdens de Zevenloop in ons dorp!
Vanmorgen ook weer geweest, 10 km vandaag. 5:50 per km. Niet m'n snelste tijd, maar wel sinds lange tijd weer 10 km gelopen... blij mee. Heerlijk loopweertje ook.
Ik heb toch maar een interval gemaakt! Op m'n horloge gezet, ik ben heel benieuwd of dat een beetje werkt. Ik ga hem zo proberen. Toch wel leuk om weer een doel te hebben (sneller worden op de 5 km). Alleen ben ik best verkouden inmiddels, dat loopt volgens mij voor geen meter
Intervaltraining viel niet tegen! Werkt perfect zo op dat horloge! Was best leuk om te doen. Voortaan één keer per week!
Hoe zet je dat er dan op? Ik loop gewoon een zelf bedacht iets, haha. En kijk dan voor de afstand op mn horloge en gebruik hectometerpaaltjes of lantaarnpalen
Volgens mij heb jij een Garmin horloge of niet? In ieder geval kun je in Garmin Connect een workout aanmaken en die dan naar je horloge overzetten.
Ja klopt! O, zie inderdaad dat er iets met workout op staat ja. Zal eens kijken of het wat is. Op zich werkt mijn manier ook, haha.
Ja, heel handig om de intervallen op de Garmin in te stellen. Hier gaat de training ook lekker. kGa maar op zoek naar halve marathon, voor m’n doel van <1h30min. Krijg steeds meer zelfvertrouwen dat t gaat lukken. Ben alleen toch begonnen met mountainbiken. Echt super leuk, maar lastig te combineren met hardlopen. Met spierpijn enzo.
Als ik bij workout op de Garmin app kijk zie ik alleen oefeningen, maar geen intervallen, mis ik iets? Ik had totaal geen zin om te gaan, vanmorgen de hele ochtend op school geholpen, toen 2 vriendjes over de vloer (super leuke, geen omkijken naar, maar het houd je bezig, 4 kinderen in huis) toen de hond uitlaten van mijn ouders, naar de voetbal, huis opruimen voor de schoonmaak morgen… en dit is mijn enige vrije dag in de week, toch gegaan 5km met 5:28 gemiddeld en nu mag ik moe maar voldaan in bad!
Netjes!! Als je naar workouts gaat, moet je klikken op 'maak een workout'. Dan kan je zelf een interval maken en syncen.
Weinig tijd, ga iets leuks doen met een vriendin. Dus net ff snel 3km. In 5.34/km! Ging echt lekker! Ik ga dat niet 5km volhouden denk ik, maar als ik rond 5.40 uit kom zondag, zou dat top zijn! Nu dus lekker paar dagen rust.
Ik heb 7 km door windkracht 4 gelopen. Ik wilde in zone 3 en 4 blijven met mijn hartslag en dat is gelukt! Maar dan loop ik wel een stuk langzamer!