Zo we zijn weer terug bij af een week aan berichten is weg, maar ik heb vandaag les 23 gelopen. Wel wat langzamer dan ik van mezelf gewend ben, maar ik ben ook snotverkouden.
Zo iedereen is goed bezig zeg! Het mooie weer wil ook wel helpen natuurlijk! Ik heb vandaag les 8 gedaan, vond het best pittig! EN nu twee blaren ter groote van een rijksdaalder op mijn voet, dus hoop dat ik zondag wel kan rennen.. Van mijn Aldi jasje is de rits ook kapot, echt jammer. Iemand enig idee waar je redelijk goedkoop dat soort jasjes kunt bestellen/kopen? @Loeki: les 23 al! Ga je als je klaar bent met deze serie de 5-10 km van Evy doen of zelf aan de slag?
Nee, ik ga gewoon door met Evy hoor. Hoop binnenkort een keer een recreatieloop te gaan doen. Een Lady's-run lijkt me wel eens wat, dat heb ik nog nooit gedaan. Ook een 1/2 marathon klinkt in de verte weer aantrekkelijk, maar ik denk dat ik me echt moet beperken tot de afstanden onder de 15 km. Goedkope jasjes? www.hardloopaanbiedingen.nl heeft wel leuke aanbiedingen, maar ik zou gewoon even in de sale bij een sportwinkel kijken.
goedemorgen , zo vanmorgen om 8 uur liep ik al weer buiten heerlijk zo vroeg hardlopen je komt bijna niemand tegen lekker rustig dus ! conditioneel kon ik al merken dat het beter ging ,kreeg alleen last van me linker knie :S hoop dat het in de loop van de dag afzakt en anders morgen . overmorgen gaan we weer
Zo na een tijdje te hebben gespijbeld ben ik gisteren ook weer gaan lopen. Het was zwaar maar aan het einde voelde ik me wel voldaan en wilde ik nog een rondje Zo te lezen gaat het erg goed met jullie! Mooi zo! Evy en ik zijn FIER!
wilde vanmorgen gaan lopen , maar het ging niet hoor met me knie echt k*t baal er goed van maar denk echt dat ik een aantal dagen rust moet pakken , hoop dat het dan over is .
@loeki2: bedankt voor de link! Leuk een lady's run! Ik zat er ook aan te denken, wel een goed streven, maar eerst maar de 5 km halen. @mammamakka: wat vervelend van je knie...ik hoop dat rust helpt @Manuela79: Goed dat je weer begonnen bent! Ik heb gister les 9 gedaan en zowaar geeindigd met 5 minuten rennen achter elkaar. Dacht dat ik het niet zo redden, maar ik geloof dat ik ver weg zelfs iets van een 'runners high' had! Was wel een beetje 'fier' op mezelf want we hadden overdag al 10 km gewandeld in het bos!
Ik heb nu bijna een week niet gelopen, nou ja, niet hardgelopen, want we zijn lekker weg geweest. De weegschaal was ook erg blij me weer te zien, ik wat minder vandaag en morgen staat er al fitness op het programma, dus zaterdag maar eens kijken of het weer nog een beetje lekker is om te lopen.
nou meiden, hier zit les 8 erop.. en ik vond het weer heerlijk! was verrast door de iets andere opzet, houdt het leuk en afwisselend zeg! nooit gedacht dat ik sporten nog s leuk zou gaan vinden, heb ik allemaal aan jullie te danken! thanx! het is voor mij vooral goed om s helemaal "uit mn hoofd" te gaan..klinkt raar, maar zal t uitleggen..ben nogal een perfectionist, en een piekeraartje. gedachtes staan nooit stil, ben altijd bezig. heb momenteel een baby in de 19weken sprong (argh) en een claimerig peuterpubermeisje dat zichzelf even kwijt is (nog n keer argh), en ik denk daar steeds aan. als ik ga lopen heb ik een moment voor mezelf, vind het heerlijk om andermans instructies op te volgen, als evy zegt lopen, dan loop ik, echt super maar goed, ik dwaal af merk ik.. ben benieuwd hoe het met de rest gaat? loeki lekker even weggeweest, en ja, die weegschaap is zo gemeen dan he (ik heb vlgd weekend 2 dagen volgepropt met leuke dingen waar eten bij hoort..) veel suc6 als je zaterdag weer gaat! wannabemama oei jij verklapt al wat ik overmorgen ga doen! 5 minuten rennen achter mekaar? ben benieuwd hoe dat me af zal gaan... mamamakka hoe is je knie nu? manuela wij zijn ook fier op jou hoor..tenminste ALS je nog loopt natuurlijk!!
IK ben toch vandaag gaan lopen ipv fitness, was nog zulk mooi weer. Les 24 zit er op Ja Juut, daar staat hardlopen bekend om. Je kunt niet nadenken en hardlopen tegelijk. Ik denk dat elke hardloper dat herkend. Ik kan bijvoorbeeld absoluut niet rekenen en lopen tegelijk. Heel raar. Het is echt een manier om je hoofd even leeg te krijgen. Evy helpt daar ook nog een handje bij.
@ juut pffff ik baal echt als een stekker ! me knie is nog steeds niet goed en zo te voelen duurt het ook nog wel een tijdje ! Als ik wat langer met de hond wandel doet het al weer mega zeer Vind het echt zooo jammer want ook al was ik pas ander halve week bezig toch was ik trots op mezelf en nu .......??? Hoe lang zou ik rust moeten houden denken jullie ? tot het helemaal over ? en wanneer beslis je dat je beter naar de dokter kunt gaan dat je je niet gewoon verstapt hebt ?
Als de pijn na 3 dagen niet over is is het verstandig een huisarts of fysiotherapeut te raadplegen zegt mijn fysio altijd. Spierpijn mag niet langer dan 3 dagen aanhouden, duurt het langer, of houd je er na inspanning last van dan is er meer aan de hand. Succes.
Zo hardloopsters hoe staat het er mee, nog gelopen met het mooie weer de afgelopen dagen? Ik ga nu voor les 25, lessen reeks bijna afgelopen.
oh knap zeg meid ! goed hoor ben stiekum jaloers hoor maar weet dat mijn tijd nog wel komt maar voorlopig ff rust ! succes meid
hier les 9 gehad, ging weer lekker. ben ook trots! dit is echt fijn! en we boffen wel met het weer he meiden, de afgelopen tijd! hopelijk blijft het nog even zo lekker! ohh loeki les 25 ik hoop dat ooit ook te bereiken..goed joh! mamamakka weet ook niet hoe lang je nou rust moet pakken..echt shit kan me voorstellen dat je er erg van baalt joh.
Komt heus goed hoor Mamamakka. Ik ga eens op zoek naar een leuke recreatieloop van 5 km, daar ben ik nu wel klaar voor denk ik.
Nou dan is mijn hardloopcarriere ( ) niet de enige die zo stroef verloopt, met de derde les kreeg ik ook last van mn knie, en het is na nu 2 weken geleden te zijn geweest zo goed als over, gelukkig. Ik denk dat ik voorlopig eerst maar ga wandelen en snellopen voordat ik weer ga hardlopen, toch iets minder belastend voor m'n knieen.