Haren niet willen laten knippen, wat nu?

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door groenvlindertje, 20 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Logan

    Logan Niet meer actief

    Tja, gewoon doen. Over het algemeen doen de meeste kapsters wel leuk tegen kindjes, mijn collega's en ikzelf wel namelijk. ;)
    Soms zijn ze moe of iets niet lekker, dan vooral een andere keer proberen. Als het dan uitloopt op drama heb je de kans dat je met een halfgeknipt kind naar huis kan. (Ik ben zelf een keer geslagen door een kindje, toen was mijn geduld eigenlijk allang wel op...)

    Mijn ervaring is ook dat het op schoot zitten best werkt, het enige is, wanneer gaat je kindje alleen op de stoel zitten? Gelijk zelf zitten, voor de rug en lenigheid van de kapster ook fijner :D Neem iets leuks of iets lekkers mee en zeg van te voren even dat hij het eng vind. En anders op zoek naar een kinderkapper, die hebben de hele dag kindjes. Succes.
     

Deel Deze Pagina