Oke. Ik denk dat ik het ga doen. Traditie hier. Altijd tegen geweest en bonje gemaakt door lippiercings en tragus piercings te nemen. Maar nu, ach.. hoe denken jullie hierover? Het is voor mijn vader enorm belangrijk en echt een cultuur ding. Nu ben ik crazy en nam gewoon een labret, tragus, navel en extra oorbellen. Just to say: fuck you. En nu ben ik 31. Nu heb ik niks meer. Maar shit. Het is écht een traditie ding. Wat vinden jullie? Gewoon niet aanstellen en doen? (Ja, mijn vader is Hindoestaans, dat verklaart wel wat?)
Ik vind piercings vreselijk, dus mij niet gezien Je hebt toch ook van due gatloze neusbellen? Dus soort klemmetjes. Misschien kan je dat eerst een tijdje doen voor je besluit er een gat in te jassen?
Klopt helemaal. Maar ik hekel piercings dus helemaal niet he. Dit is meer een cultuur ding. Het is meer.. ja ik weet niet. Heb me jaren verzet. En ik wil gewoon zelf kijken snap je.. misschien vind ik het top. En ben echt niet vies van piercings. Maar ik wil ook niet zomaar alles passeren. Heb ik 31 jaar gedaan . Ik snap dat dit absurd klinkt. Maar its the way it is
Ik weet niet of ik je post goed begrijp: waarom wilde je vroeger niet? Wil je nu wel of doe je het uitsluitend voor je vader? En waarom is het voor je vader zo belangrijk? In mijn cultuur is het ook vrij gebruikelijk en heb er een paar jaar een gehad. Je brengt me op ideeën .
Ik vind neuspiercings zelf echt niets. En zeker niet om dat op onze leeftijd (als in ouder dan 20) nog te laten schieten. Maar als je het zelf graag wilt, waarom niet? In elk geval niet doen omdat het een traditie is.. (Dat zou voor mij alleen al reden zijn het niet te doen, vooral als ze pushen).
Nouja ik ga Ja ik wilde het eerder nooit om hem te dwarsbomen. En nu denk ik; het lijkt me best leuk en als je het zo belangrijk vindt why not, maar ik heb me er 10 jaar tegen verzet. Want ik vond hem koppig haha. Maarja, hij zou me nooit verplichten maar merk nu ook weer: het is daar gewoon traditie en hoort erbij
Ze pushen niet maar als je de enige vrouw bent die het niet heeft en half blank is.. dan val je best uit de boot
@Nina Sanders Gewoon doen wat goed voelt en wat je zelf wilt! Ik heb er wel eentje gehad en heb er nu nog een litteken van. De eerste weken heb ik rond gelopen met een enorme zweerknop! Ik heb hem later eruit gehaald omdat ik op mijn werk geen piercings in mocht hebben. Ik was 18 met zetten en heb hem twee jaar gedragen! Mijn dochter wil er ook eentje hebben maar zij is nog geen 18 en haar vader is tegen.
Soortgelijk had ik met mn labret Dit klinkt absurd maar ik overweeg het wel. Ik ben altijd degene die iets anders doet. Maar dan nog. Boeien. Lak aan. Maar bij zulk belangrijks voor hem wat ik stiekem geinig vind denk ik; ok dad. Fine by me.
Als jij er behoefte aan hebt om je daarmee meer verbonden te voelen met je afkomst moet je dat natuurlijk doen. Maar ik zou me wel afvragen of ik het zelf zo graag wil om die reden of toch om “erbij” te horen. Als je niet helemaal geaccepteerd wordt vanwege een stukje metaal, dan zou ik denken: “dan niet”.
Maar jullie hebben ook gelijk wanneer jullie zeggen dat ik moet doen wat ik wil. Het voelt niet eens als iets heel geks ofzo haha. Oh oh.
Het klinkt niet absurd. Het is wel een dingetje wat altijd in je gezicht zit, wat er de eerste weken inzit, wat kan ontsteken Je moet volgens mij ook iedere dag aan dat knopje draaien En het vervelende is wanneer het niet bevalt je altijd een stip ziet...(goed wegwerken met foundation) Het klinkt raar maar er bestaat ook stickers? Ik zou er een paar opdoen en kijken of het je staat
Oh ja die ken ik. Ik ben meer verbaasd om m’n eigen reactie denk ik. Ik heb echt zoveel piercings gehad en dit nooit gedaan. Hm, deels puur om de familie reactie. Die hebben inmiddels door dat ik toch wel doe wat ik wil. Maar ja. Het is zó belangrijk voor hem. En ja. Ik hekel piercings niet. Doe ik dit puur voor hen? Ehhh.. ja. Maar is dat zo enorm erg?
Haha, ik ken het hoor. Bij m'n schoonfamilie is het ook gebruikelijk bij de vrouwen. We kregen als kraam cadeau van m'n schoonvader het schieten van oorbellen bij m'n dochter. Dat is daar ook traditie om dat heel snel na geboorte te doen. Ze waren dan ook zeer verbaasd dat ik dat écht niet van plan was.