Hoi! Ik heb sinds vandaag erg last van kramp in me voet, echt van die kramp die je ook hebt als je groeit.. Rekken en strekken helpt niet, en kan de pijn ook geen plekje geven word helemaal gek ervan! Ook heb ik last van af en toe een gespannen buik en voelt een beetje zeurderig (niet echt pijn) mjjn meisje is wel erg druk daarbinnen dus weet niet of dat het is of is dit wat ze noemen "harde buiken"? Ook sinds vandaag als ik ga zitten (neerkom op de bank)voel ik een soort druk op mijn vagina(gat) oke even raar gezegd maar moet het even kwijt. Als het morgen nog is bel ik de verloskundige maar wilde even weten of iemand dit herkend?
Pijnlijke voet herken ik niet heb wel sneller last van kramp in tenen en kuiten. Harde buiken voelt echt als n bal die word opgepompt. Vind t altijd hetzelfde gevoel als die je in je arm hebt als je bloeddruk word gemeten. Raar gevoel in vagina/anus herken ik wel als ik op een harde ondergrond zit.
Kramp in je voet is een typisch zwangerschapskwaaltje. Magnesium slikken helpt hier tegen. Bewegen in je buik kan inderdaad een gespannen buik geven. Dat is niet erg. Het is inderdaad een soort harde buik. Maar als je het echt over harde buiken hebt, dan is dat wel wat anders hoor
Haha voel me heel stom maar alles is nieuw en ik zou niet weten hoe een harde buik voelt! Dus dan denk ik , is dt het dan? En moeders zegt dan neejoh! Ze is druk en groeit gewoon.. Weeeetikveel 🙈 Moet wel erbij vertellen dat ik de laatste dagen loop met obsipatie (alweer) en dus veel rosevice laxo drink in de hoop alles weer op gang te krijgen.. Misschien dat dit ook zorgt voor een gespannen buik? Ik slik mama vitamines volgens mij zit daar ook magnesium in. zal morgen is kijken
Ik heb echt slecht geslapen! Zo een gespannen buik! En steekjes rond mijn navel! Kon alleen nog maar op mijn rug liggen, is dit de baby die groeit& dus myn buik?
grote kans dat dat het is. Het kan ook banden pijn zijn, doordat je baarmoeder groter wordt (door het groeien van je baby) rekken de banden waarmee de baarmoeder vast zit in je lichaam ook mee, dat kan ook "druk" en pijn geven. Wat bij mij rond dat termijn erg goed hielp was warmte, niet in de vorm van douchen (kon ik elke avond 2 uur onder de douche gaan zitten) maar bv een warme kruik die je onder je kleding stopt. M'n meisje vond het ook altijd heerlijk!
Thanx voor de tip, sprak net een vriendin en die zegt idd ook banden pijn en het groeien. Of mijn meisje heeft vannacht heel anders gelegen want had ook een hele uitsteking rechts ( andere houding gelegen ?) Maar als ik vanavond last heb pak ik er zeker een kruik bij!
Ik heb soms ook dat strakke gevoel in men buik hoor. Het is niet het zelfde als een harde buik maar wel heel ongemakkelijk. Als ik op men zij wil liggen moet er ook een plat kussentje onder men buik anders doet het echt zeer. Ik denk ook dat het komt doordat alles zwaarder word en als je darmen dan ook nog vol en opgeblazen zijn helpt natuurlijk ook niet mee. Die druk van binnen heb ik ook. Dat vind ik ook wel een beetje naar en er is ook niemand die me kan vertellen wat het is. ben wel blij te horen dat ik niet de enige ben. Kramp is wel iets wat van de zwangerschap kan komen! Dit is wel een normaal kwaaltje al heb ik het zelf niet.
Ook hier regelmatig last van een strakke buik! Heel vervelend en soms ook pijnlijk! Zag net een vriendin van me die vroeg of ik een ontploffing gehad had, zo gegroeid mijn buik. (Was nog maar een weekje geleden dat ik haar gezien had) Dus steek het maar op het groeien.. Maar inderdaad zoals hierboven al genoemd, warmte helpt!
Het is niet echt kramp, ik werd wakker en had een gevoel dat ik de hele nacht buikspieroefeningen had gedaan! Zal idd het groeien zijn, gelukkig ben ik niet de enige! Ik hb een kruik liggen, zal er volgend keer aan denken.. Lekker warm!
Ik heb dus ook steeds pijn in mijn voet. Geen teenkramp, maar gewoon een pijnlijke voet. Gelukkig gaat het wel steeds weer weg.