Mijn zoontje heeft aardig wat littekens over gehouden aan een heftige uitbraak van waterpokken. Weet iemand een middeltje wat dit zou kunnen herstellen? Ik ben wel bekend met de standaard zalfjes echter ik vraag me af of die wat zullen doen aangezien littekens van waterpokken echt gaatjes in de huid zijn en niet de standaard 'witte/rode streepjes'.
Mijn zoontje heeft 10 dagen in het ziekenhuis gelegen met extreme waterpokken icm strepto- en stafylokokken en zat werkelijk van top tot teen onder de ontstoken waterpokken. Hij heeft, 2 maanden na de uitbraak,nog steeds allemaal rode plekken en zelfs kratertjes op zijn voorhoofd . Volgens de kinderarts en dermatoloog kan je niks doen tegen de "gaatjes" maar zal het met de jaren wel minder diep worden omdat hij natuurlijk nog groeit. Zelf smeer ik zijn gezicht 2x per dag in met littekencreme van biodermal (een beetje te duur spul om zijn hele lichaam mee te doen ) onder het motto " baat het niet dan schaadt het niet" .
Hier na 10 maanden nog steeds aantal littekens. Hij zat er ook helemaal onder! Vooral op z'n buik, rug en rond z'n liezen zitten ze nog. Heb er nooit wat aan gedaan. Benieuwd of het nog minder wordt.
Het wordt minder, maar bij mijn oudste is het niet weg. Hij heeft op zijn voorhoofd echt nog een duidelijke plek. Maar in de loop der tijd is het wel minder geworden. Wij hebben niks gesmeerd, dus durf daar niks nuttigs over te zeggen.
Helaas hier ook een aantal littekens, de meest opvallende zit midden op zijn neus. Het is alweer een jaar geleden dat hij de waterpokken heeft gehad, maar het is nog steeds erg zichtbaar. Afwachten, en hopen dat het in de loop der jaren minder opvallend wordt.
Iedereen zei bij mij calendulan zalf.. maar daar reageert mijn jongste nogal op.. Maar we zijn nu een paar weken verder en de plekje lijken toch nog best goed te helen. 1 deukje is zelfs helemaal verdwenen al.. Dus ik heb de hoop dat tijd toch nog het beste middel is
Tjee dat belooft niet veel goeds! Ik vind het zo erg, dat mooie gave baby huidje zo jong al gehavend Nou dan ga ik toch maar met Calendulan zalf smeren en heel hard hopen op herstel
Ik raad je de littekencreme van dokter Staudt aan. Is prijzig en via internet te bestellen. Is een heerlijke crème. Littekens van waterpokken zullen echter nooit helemaal verdwijnen maar zullen wel vlakker worden. Een vriend van mijn zoon heeft enorme waterpokken gehad als kleuterzijnde en die heeft heel lang gehavend rondgelopen maar hij is nu 13 jaar en het is best opgeknapt. Je ziet nog wel iets ervan maar niet storend. Hij had het echt heel erg hoor.