Vannacht is het onze kleine uk gelukt om om te draaien. Hij lag telkens met z'n voetjes bij mn rechterzij en nu ineens links. En onderin mn buik recht is het telkens een beetje pijnlijk alsof er iets klem zit. Heb het idee dat het z'n schoudertje is of. Alleen vroeg ik me af of dit normaal is omdat hij dus al ingedaald is en vast in bekken ligt/lag. Ik dacht dat ze dan niet meer zo ver om kunnen draaien? Of betekend vast in mn bekken alleen dat z'n hoofd er niet meer uit kan, maar dat hij wel nog rondjes kan draaien? Ben benieuwd, want ik vind het wel apart. Had echt niet meer verwacht dat ie nog zou draaien.
ja, zijn hoofdje ligt nog wel beneden. Maar betekend het 'vast in bekken' dan alleen dat ie niet meer uit mn bekken kan komen? Ik heb altijd gedacht dat ie dan niet echt meer kan draaien. Hoogstens een klein stukje..
Zet zelf je hoofd maar klem tussen 2 lijmklemmen... dan kan je met je lichaam vanaf je schouders nog helemaal om je as draaien. En dat kan uk dus ook. Niets ernstigs aan.
gelukkig maar, vond het zo raar voelen vanochtend. Hij ligt al weken met zn voetjes rechts en toen ik naar mn buik keek was die precies andersom als gisteren. Gelukkig voel ik hem ook goed trappen maar dat voelt nu ook raar, want het is voor mn gevoel aan de verkeerde kant.. alleen die schouder of iets rechts onderin is wat minder fijn. Bij sommige bewegingen doet het echt zeer.
ik vind het hele omdraaien een pijnlijk proces. Ik heb zoiets van 'je hebt toch geen ruimte, dus blijf liggen hoe je ligt ' En die van mij vind het ook nog eens leuk om i.pv. netjes dubbelgeklapt te gaan liggen, lekker uitgestrekt te gaan liggen. Dan heb ik de billetjes onder mijn ene ribbenkast, helemaal aan de zijkant, en aan de andere kant voel ik de voeten. Heerlijk tegen mijn ribben aan trappen.... JAMMIE! Mama mishandeling
ons eigenwijsje ligt in stuitligging, met zijn koppie en voetjes naar boven en zijn billetjes naar beneden. nou lijkt het alsof hij aan het indalen is, heb ook echt last van mijn schaambotje. maar als ik het goed begrijp kan hij dus niet meer omdraaien als hij is ingedaald, alleen om zijn as draaien? dat zou dus betekenen dat ons mannetjen niet meer zelf kan draaien, ik hoop dat hij ons toch nog zal verbazen
Claudje, weet je zeker dat ie al aan het indalen is? Waarschijnlijk zullen ze bij jou nog een keer proberen om hem te gaan draaien. Succes ermee!
als de omstandigheden gunstig zijn zullen ze inderdaad een draaipoging willen doen. maar mijn placenta ligt aan de voorkant en er is weinig vruchtwater, twee dingen die minder kans van slagen geven bij het draaien. en ik heb ook geen goed gevoel bij een draaipoging. ik heb zoiets van hij kiest er zelf voor om zo te liggen en daar zal hij wel een reden voor hebben. wie zijn wij om hem te dwingen anders te gaan liggen? maar zo denk ik nu, volgende week moeten we naar het zkh en wie weet krijgen ze me wel omgepraat
hahah o......dat had ik verkeerd begrepen dan. maar ik ben degene die de beslissing maakt voor ons mannetje. en ik hoor allemaal van die gruwelverhalen over dat draaien + de kleine kans van slagen. ik weet het niet hoor :
mama mishandeling vind ik het af en toe ook wel hoor.. Op zich valt het trappen etc meestal wel mee. En ook het draaien heb ik nu niet bewust gevoeld. Heeft ie denk ik in mn slaap gedaan (is ie toch een beetje lief voor mama ) Maar afzetten met zn voeten aan de ene kant en zn kont aan de andere kant kan ie heel goed! En nu zit ie dus lekker te pesten tegen de rand van mn bekken aan. Wel een rotgevoel hoor, maar ja kan hem niet terugdraaien..
He..Pinkpuma jij was toch ook in het juli mama's forum? Hebben we je toch wéér gevonden..Gaat het verder goed? Vind je het ook zo spannend? dat omdraaien: Bij mij had ie de gehele zwangerscgap zo goed als ik wist rechts gelegen..op de ochtend dat vlos ging voelen hoe hij nou écht lag draaide ie ineens om zijn as toen ik op die tafel lag/..Dus ze heeft me meteen effe uitgelegd dat dat nog wel kon, ook al was ie mooi ingedaalt is dus heel normaal..hoewel vervelend Succes de komende tijd
Mijn uk draait ook regelmatig om d'r as, maar ik merk er eigenlijk nooit wat van... Van het draaien zelf dus. Ik voel gewoon ineens de bewegingen aan de andere kant. Dat uitstrekken is inderdaad erg pijnlijk! Vooral die constante druk tegen je ribben aan, auw! Soms lijkt ze wel in paniek daar in die buik (ja, ik zou daar binnenin ook claustrofobisch worden...) dan is ze alleen maar aan het spartelen lijkt wel.
Klopt ik heb ook af en toe gepost bij juli mama's. Maar jullie posten iets te snel voor mij om bij te houden. Als ik even de andere kant op kijk zijn er alweer 3 pagina's bijgekomen Maar ik lees nu wel af en toe met jullie mee, ben vooral benieuwd wanneer alle ukkies geboren worden. Verder gaat met mij alles goed, de kleine uk wil er nog niet uit terwijl ze hem toch gauw op 8 pond schatten.. nu maar hopen dat ik niet overtijd ga lopen.. En nog even on topic: het draaien zelf voel ik eigenlijk ook niet echt. Maar het afzetten idd wel heel goed. Hij is trouwens inmiddels weer teruggedraaid in zn oude vertrouwde positie. Lag denk ik toch lekkerder
Wat grappig dat jullie je kleintjes zo tekeer voelen gaan tegen je ribben. Daar heb ik gelukkig geen last van. Het ligt gelukig wel met het hoofd naar beneden al, en het is al aan het indalen. Die van mij ligt volgens mijn gyn in een "kikkerhouding". Zowel links als rechts een beentje. Vandaar voel ik m ook aan beide kanten trappelen. Maar het is vooral erg als ik op mijn linkerzij ga liggen, want dan word ik helemaal bont en blauw getrapt. Mijn uk houdt niet zo van het matras en de bank
He claudje, Mijn meisje lag ook al ingedaald met 35 weken en is de dag voordat ik 36 weken was nog spontaan gedraaid. Toevallig ook de dag voordat we naar de gyneacoloog moesten. Ik hoop hetzelfde voor jou!
ik ben benieuwd of hij nog gaat draaien. gisteren bij de gynaecoloog geweest en die zei dat er maar een kleine kans is dat hij uit zichzelf nog gaat draaien. en eerlijk gezegd vind ik het ook wel prima zo, we hebben nu de keus gemaakt voor een keizersnee, en als hij zich weer omdraait moet ik weer omschakelen naar een gewone bevalling. ik hoop eigenlijk op nog een paar weekjes gewoon rust......en geen verrassingen meer van de kleine ukkebol