1 december laatste regels gekrege. Ben vrij onregelmatig, soms 28, dan weer 30, ooit zelfs 32 dagen.. maar nu dus al 34 dagen. Uit nieuwsgierigheid dinsdagnamiddag een testje gedaan van Clearblue, die gaf op't eerste zicht een + aan.. echter na pakweg een halve minuut werd de + een - .. hoe kan dit?!? Heel even waren we blij.. maar nu weten we het dus niet meer. Hebben vandaag een nieuwe test gehaald, & we willen morgenvroeg opnieuw testen. Hopelijk brengt die test meer duidelijkheid! Zijn er nog vrouwen die dit meegemaakt hebben? Wat is er van voort gekomen? Toch zwanger? We hopen écht van harte van wel.. zijn nu de 5de maand "bezig", het zou super zijn moest het nu toch wel raak zijn .. Alvast bedankt!
ik heb nog niet meegemaakt dat een plus een min werd maar ik zou gewoon morgenochtend met ochtendurine testen en dan kan er echt geen twijfel over ontstaan hoor. of natuurlijk met de digitale test van Clearblue testen, die geeft zwanger of niet zwanger aan. Duidelijker kan het toch niet
jah gwn morgen nog een testje doen. Bij mij was het ook meteen een dikke streep en die is gebleven dus geen ervaring mee! Maar morgevroeg weet je meer Laat ons iets weten en ik duim erg hard ! DUIMDUIMDUIMDUIMDUIMDUIM! Xx.
Ik heb het inderdaad ook een keer gehad, dat de test eerst positief was en bijna meteen daarna in een - veranderde... Helaas bleek ik dus ook niet zwanger te zijn. Bij deze zwangerschap bleef de + gewoon staan en heb ik de test zelfs nog een tijd bewaard als bewijs. Ik hoop dat de volgende test bij jullie wel positief zal zijn en mag blijven! Succes! Groetjes, Jippie
Goedemorgen dames. We hebben gisterenavond nog getest, ik wou wachten tot vandaag maar mijn vriend kon niet meer wachten.. echter.. negatief! Intss zijn vandaag de duivels nog steeds niet gearriveerd.. 7 dagen overtijd.. wat nu? Afwachten zeker..? Vanvond eens horen bij schoonvader, hij is dokter.. Het is nu wel zo dat we sinds vorige week verhuisd zijn, veel stress geweest, misschien dat de duivels daarom wegblijven? Als we realistisch zijn weten we dat het heel waarschijnlijk daardoor komt.. anderzijds .. zuchtje.. Ik hou jullie alleszins op de hoogte !
Balen ja, absoluut... was wel erge teleurstelling & was er dan maar van uit gegaan dat de duivels er vanmorgend wel zouden zijn. Niet dus. Dan heb ik nu ook wel liever dat ze doorkomen, zodat we aan een nieuwe maand kunnen beginnen.. als ik dan toch niét zwanger ben.. zo frustrerend
dat is inderdaad frustrerend dat je en nega test en geen duivels op bezoek krijgt nou ik hoop er stiekum toch op dat je zwanger bent hoor!