Hoihoi, Mijn eerste berichtje op dit forum dus neem het me niet kwalijk als ik iets niet goed doe, ik moet hier nog een beetje de weg vinden. Ik had een vraag maar r zit wel een verhaal bij. Afgelopen Mei heb ik een miskraam gehad waarna ik een spiraaltje heb laten plaatsen in Juni (mijn vriend was er nog niet klaar voor). Dit was doffe ellende en begin Augustus heb ik het spiraaltje laten verwijderen. De hele tijd heb ik aangerommeld met mijn menstruatie dan te vroeg dan weer 2 a 3 dagen te laat. Veel meer last van buikpijn en chaggerijnig en alles wat erbij hoort. Maar nu weet ik het niet zo goed, de laatst keer was ik meer dan 1,5 week overtijd en toen verloor ik een klein beetje bloed erg donker van kleur. Dit was eigenlijk alles het was erg weinig en maar 1,5 dag niet te vergelijken met ongesteldheid. We zijn nu weer een week verder en heb wel "menstruatieklachten" maar geen menstratie. Maar echt erg veel buikpijn. Herkent iemand dit? Sorry voor mijn wat onduidelijke verhaal.. Groetjes
je zou natuurlijk altijd een testje kunnen doen. Mijn zusje is per ongeluk het spiraaltje verloren en was kennelijk gelijk vruchtbaar. Ze kwamen er nml achter doordat ze zwanger bleek te zijn
Ja eigenlijk zou ik morgen vanuit mijn bed rechtstreeks een test moeten halen. Maar is het normaal dat ik zoveel buikpijn heb dan? Spiraaltje heb ik al sinds Augustus niet meer. Maar die "ongesteldheid" van amper anderhalve dag zou dat ook een soort van innestelingsbloeding geweest kunnen zijn?
ja zou kunnen.. omdat het zo kort is.. maar zou net zo goed een reset van je hormonen kunnen zijn. Eigenlijk weet je pas wat het is als je test positief is of begatief. Krampen kunnen sowieso bij een zwangerschap horen..
Gebruiken jullie nu wel voorbehoedsmiddelen? Lijkt me niet normaal dat je nog zoveel buikpijn hebt van het spiraaltje na zo'n lange tijd. zou toch even een testje doen voor de zekerheid
We gebruiken nu condoom als voorbehoudsmiddel... Nouja sinds dat spiraaltje zit het voor mijn gevoel sowieso niet goed meer, was normaal ook voordat ik aan de pil ging regelmatig ongesteld. In ieder geval ga ik morgen testen!
Ik heb net een test gedaan en die was negatief.. Ergens ben ik echt erg teleur gesteld en verdrietig.. Net een afspraak gemaakt met de dokter voor morgen, de doktersassistente vond dat ook wel iets om na te laten kijken.