Ik heb het ook soms met een hartslag van >150 voor een half uurtje. Geen idee waar het aan ligt. Cardioloog zei dat dit bij jonge mensen (ik ben 36) goedaardig is.
Ik, kwamen ze achter bij een operatie. Bij mijn bevalling moesten ze er al extra op letten maar was het nog niet ernstig. Het kon immers aan de bevalling liggen. 8 maanden later een operatie en toen was het nog erger. Met medicatie hebben ze mij weer op de been geholpen. Achteraf vallen veel dingen op zijn plaats maar ik dacht altijd dat het gewoon 'normaal' was. Ik heb er alleen last van tijdens heftige dingen (bevalling/operatie/achtbanen). In mindere maten alleen wat hartkloppingen tijdens enge films, sport. Het is antriumfibrilleren Ik slik geen medicatie en het belemmerd mij (nog?) niet in het dagelijks leven. Het is eigenlijk alleen lastig.
Maar wel goed in te weten dat het atriumfibrileren is. In mijn geval is het vanuit de kamers en dat is levensgevaarlijk..
Ik heb last van te hoge hartslag als bijwerking van medicijnen. Gemiddeld 110 in rust Onschuldig maar het geeft een heel gestrest gevoel. Eerst werd er gedacht dat het door stress kwam maar nu is wel duidelijk dat er een hoge hartslag is en dat ik me daardoor erg vervelend voel. Slik nu propranolol standaard en zo gaat het een stuk beter.
Hoi meiden, Ik wou even laten weten dat het gisteravond weer mis was en ze hebben hem kunnen vangen!!! Gelukkig!! Mijn hartslag was op dat moment 150 en soms 170 het heeft een half uurtje geduurt en toen zakte het weer af. Ze hebben me nu een betablokker voorgeschreven, ik moet beginnen met de laagste dosering en als ik het weer krijg een tabletje erbij... Bedankt voor de antwoorden meiden!!!