ben benieuwd wat het hoofdomtrek is bij de jongensbaby's. Vandaag naar het CB-bureau geweest, hij zit precies met 4 maanden op 42 cm. Ik vind dat hij een klein hoofdje heeft, maar misschien zit ik er wel naast.
Mijn oudste zoon had toen een hoofdomtrek van 42,5 cm en gewicht 10 kilo.(82 cm) Zoon 2 hoofdomtrek van 45,5 cm en ook 10 kilo met 4 mnd.(72 cm) Dochtertjes hoofdomtrek met 4 mnd was 41,4 cm en gewicht 8240 gram (70 cm). Zoon 2 heeft altijd groot hoofd gehad nu nog is zijn bolletje groot. Dochtertje heeft een klein hoofd met haar 48,5 cm bij 18 mnd oud
Hemeltjelief wat een getallen!! Mijn zoontje was met 4 maanden 5430 gr, was 57,5 cm lang en een hoofdomtrek van 40,8cm Vandaag weer naar het cb, ben heel benieuwd!
Bianca, die van jou hadden iets met de groei toch? Dat ze te hard gingen? Hier met 4 maand score van 66 cm lengte, 7,1 kg en 42,8 cm hoofd Oudste had een iets groter hoofd, maar die was helemaal wat groter..
Hier zat ie met 4 maanden op een gewicht van 6180 gram, een lengte van 62 cm en hoofdomtrek van 42 cm... Vanmorgen toevallig weer geweest en met 1,5 jaar is de stand: 13,5 kilo en 85 cm, hoofdomtrek wordt niet meer gemeten...zit nu boven het gemiddelde, met 4 maanden was ie nog gemiddeld en hij begon op de onderlijn.
Nee mijn zoons hebben de genen van vader(2m03 lang). Ze groeiden erg hard op de bv en omdat het erfelijk is groeien ze iets harder dan een kindje wat kleinere ouders heeft. Kindjes met kleine ouders groeien vaak minder hard. Hoewel ik maar 1m63 kort ben. Ze zijn vaker geweest voor de bloedondsrzoeken en groeihormonen die ze aanmaken. Daantje maakte in het begin wel iets meer groeihormonen aan waardoor ze wat hard ging. Maar nu zijn haar groeihormonen gewoon op normale waardes. Ik krijg 7 juli de uitslag van haar schildklierhormoon. Hopen dat hij niet te hard werkt. Dan zou het verklaren waarom ze kwa gewicht niet hard groeid. Is het wel goed zal dat haar bouw kunnen zijn Net als mama en papa.
grappig die verschillen...mijn vriend is heel lang bijna 2 meter ik zelf ben maar 1,68..mijn vriend heeft een vrij groot hoofd en ik weer een heel klein hoofd...mijn zoontje zit dus iets onder het gemiddelde... mijn dochter had een hoofdomtrek van 40,3 bij 4 maanden..nu is ze 9 en nog steeds een heel klein hoofdje..overigens wel van een andere vader...
jongste zoon had met vier maanden een omtrek van 44,5cm bij een lengte van 66 cm. oudste zoon bij 3,5 mnd 43,4 cm bij een lengte van 66 cm.
Gisteren geweest en hij is 9820, 70 cm en hoofdomtrek is 44,5. Hij is in twee dagen tijd 230 gram aangekomen....hij groeit ook heel erg hard. Dat wist ik al, maar als ik hier de getallen voorbij zie komen Kinderarts en cb arts allebei maken zich geen zorgen, dus dat doe ik ook niet