Hi damens Ik lag vanmorgen op bed en ik had mijn had op mijn buik. Zo rond mijn bekken en schaambeen er even iets boven Ik voelde niks tot dat ik even een soort van lucht bel voelde heel licht. En toen was het weg en kwam het nog 1 keer. Is dat nou het kindje of niet
11 weken is wel heel erg vroeg hoor om je kindje te voel, meestal rond de 18/19 weken kan jeje kindje voelen. Bij een 2de zwangerschap hoor je vaak dat het ietje eerder is zo rond de 15 a 16 weken.
Ik voelde mijn derde dochter op 10 weken, het kan dus wel degelijk......... Maar feit is inderdaad dat het voor een eerste kindje wel HEEL vroeg is! (Ik voelde mijn oudste overigens op 14+6 en mijn tweede op 13+3.. Dit kindje was in verhouding wat later dan mijn derde, hem voelde ik op 12+5..)
Ik voelde ons kindje met 16 weken. Het is mijn 1e zwangerschap. Vanaf 12 weken had ik wel vaak een soort trillend gevoel in mijn buik (soort mobiele telefoon op trilstand), maar ik weet nog steeds niet wat dat nou precies is geweest...
Ja moeilijk. Het kunnen je darmen zijn. Ik heb wel eens gehoord dat meiden de baby heel vroeg voelen dus het zou kunnen. ik voelde haar rond 15 week en het is mijn eerste. In het begin is het altijd moeilijk te zeggen helemaal als het je eerste is want dan herken je het gevoel nog niet. In het egin twijfelde ik ook, later werd het me steeds duidelijker dat het de baby was.
Het lijkt mij wel heeel vroeg... Zeker voor een eerste kindje... De kans is groter dat het je darmen zijn...
Het kan wel degelijk, maar vaak als je al een kindje gehad hebt. Hou het in de gaten, gaat het gevoel vaker terug komen kan het je baby zijn.. Achteraf kan je dat goed beoordelen.
Lastig ja, ik zou zeggen van niet, omdat het nog zo vroeg is. Maar wacht het nog even af, misschien dat dat je over een paar weken zegt dat het toch wel degelijk je kleintje geweest is. Ik zelf voelde ons zoontje met 18.2wkn (vond ik eigenlijk nog best vroeg, het is ons eerste kindje)
Het kan wel degelijk indd.. Kben ook zwanger van mijn eerst, maar ik voelde het ook al met 12 weken, een soort belletje dat heen & weer vloog door me buik heen.. En met de 16de week was het hier al volop aan het schoppen en doen, dan voelde ik heel zachtjes getik aan de binnenkant van me buik, dat werd elke week maar erger en 2 weken erna kon je dat ook al aan de buitenkant voelen..
Ik geloof ook dat het best wel kan! Voelde mijn dochtertje (eerste kindje) ook al met 13 weken. Geniet ervan, de bewegingen worden in de komende weken alleen nog maar sterker en duidelijker!
Je kindje kan het niet zijn. Wat wel kan is dat je je baarmoeder voelde. Die zit net achter het schaambot en rond de 11 a 12 weken komt deze iets naar boven.... Met mijn buikvet zal ik wel niks voelen..Zelfs de VK voelde niks!