Ik heb vanavond voor het eerst pregnyl mogen spuiten. Nu heb ik twee Vragen. De apotheek had me maar 1 naald gegeven, dus die heb ik nu voor opzuigen van het spul en prikken gebruikt, ipv beide dingen met een andere naald. Is dit erg? Ik had alleen een korte naald dus heb misschien een heel klein beetje er niet uit kunnen krijgen. Is dit erg?
Had je er alleen een klein, dun, kort naaldje bij? Want die is alleen voor het injecteren. Zo'n klein naaldje is niet geschikt om het poeder met de vloeistof te mengen. Normaal zuig je met een dikke mengnaald de vloeistof uit de ampul, spuit het in het potje met poeder. Vervolgens met de dikke naald de gemengde vloeistof opzuigen in de spuit en dan de naaldjes verwisselen. Met het kleine naaldje prik je alleen. Is het dan wel gelukt om het te mengen? Want dat lijkt mij vrijwel onmogelijk met het korte en dunne priknaaldje... Ik zou morgen even overleggen met de gyn. De kans is nu namelijk aanwezig dat het niet goed gemengd is en je hebt ook niet de hele hoeveelheid geinjecteerd. Wat erin kan resulteren dat je een te lage dosis hebt binnen gekregen, waardoor het misschien niet goed werkt.
Nouja alles is wel uit de ampul..dus denk dat dat wel ok is. Alleen ging het wat lastig om alles weer uit de ampul te halen omdat de naald wat kort was maar ook dat is volgens mij wel goed gelukt. Zal toch wel in m'n buik moeten zitten dan als het niet meer in ampul of spuitje zit.. ??
Als er niets meer in je ampul en spuitje zit dan heb je alles als het goed ingespoten in je lichaam. Ik vidn het wel raar dat de apotheek je geen extra naaldje heeft mee geven, is standaard protocol. 1 naald voor opzuigen en 1 naald voor injecteren. Vind het eigenlijk ook slecht van de apotheek en zou het als ik jou ook even aangeven bij de apotheek
Zoals je het mij in het andere topic zei denk ik dat je wel goed hebt geïnjecteerd... Alleen lastig dat ze je alleen een kleine naald mee geven. Als het niet goed oplost zie je klontjes, dus neem aan dat je dan wel had gezien dat het niet goed ging Zou wel even je apotheek op attenderen dat ze een fout hebben gemaakt. Bij mij geven ze voor de menopur telkens geen beker mee, moet daar zelf om vragen, ik snap dat niet, want mijn eerste reactie is, als ik voor het werk bij mensen prik, hebt u een naalden beker... Maar goed ziekenhuis apotheek hier snapt dat niet...
Bedankt voor jullie reacties. Ik zal het zeker gaan melden bij de apotheek want dit is irritant, maar vooral niet goed. Maarja alles zal er wel in zitten daar ga ik maart vanuit. Er zaten geen klontjes in en met wat gedoe ging het er dus vrijwel helemaal goed uit. Stom hè hoe onzeker je in dit soort trajecten kan worden van elk klein dingetje.
Ja apart is dat he. Ik wilde gister dopje van mijn naald halen en dat lukte niet. Schiet op eens die dop er af. Hoppa naald in mijn vinger, ik in paniek. Gelukkig was mijn man heel rustig. En heeft een nieuwe naald gepakt (andere was krom). Gelukkig prikte ik mij alleen. Daarna gewoon kunnen spuiten.