Ooooh die krampjes! Het is precies of de dochter van bijna 4 weken heeft er cst last van. Ze ligt de ganse dag te kreunen en te persen, met af en toeeen schreeuw erbij. Slapen lukt slecht, ze wordt cst wakker door een kramp. Je ziet ze zo samentrekken. Enkel bij mij of in se draagdoek lukt het beter. Ze slaapt dan dieper, hoewel ze nog kreunt. Iemand die dit herkent? Ik wil ze best in haar bed in slaap laten vallen, maar ook zo zielig met pijn
Sneu is dat he We hebben hier heel even infacol geprobeerd maar daar werden de refluxklachten weer erger van dus ook snel mee gestopt. Bovendien schijnt het niet te werken of juist krampjes te verergeren in sommige gevallen. Het is gewoon een periode waar ze door moeten, helaas. Met 3 maanden ging het gelukkig al stukken beter! Ik heb het voor onze kinderen zo comfortabel mogelijk gemaakt, masseren, kruikje voor op de buik en lekker veel bij me laten liggen.
Ah gossie, wat vervelend dat ze er zo last van heeft! Infacol had hier ook eerder het tegenovergestelde effect, dus daar zijn we ook snel mee gestopt. Wat wel hielp, was als zoon op zijn rug lag, om dan voorzichtig zijn beentjes naar zijn buik te buigen. Dan kwam er vaak al een hoop lucht uit, wat anders in de weg zat Verder kan je helaas niet zo heel veel aan doen, het is echt een fase waar ze doorheen moeten. Of misschien eens een andere fles proberen, als je flesvoeding geeft natuurlijk.
Hier de dr Brown fles gebruikt en vaak op de buik op onze arme of been. Kwam er ook een hoop gas. Zelf dacht ik ook altijd.... stopt dit ooit? Zo sneu voor de kleine en voor jezelf. Maar inderdaad met 3 maand werd het beter en nu met 4.5 maand lacht ze soms zelf om haar eigen scheten.
Ooh, dank je voor de herkenni g en tips. Infacol doet ze idd vaak meer spuwen he, durf er niet aan te beginnen. En waar sliepen jullie kindjes dan? Hier skaapt ze echt enkel op haar gemak bij ons... dan voelt ze de krampen wel, maar slaapt ze toch verder. Vind dat nu niet zo erg, maar hoop ooit dat dat wel betert 😐
weet je zeker dat het krampjes zijn, of kan het met de nekwervel te maken hebben? Probeer eens een osteopaat anders
Hier is Infacol echt hét reddende middel geweest. Ben nog elke dag blij dat we het advies opgevolgd hebben dit wél te gebruiken 😺
Hier sliepen ze beide gewoon bij mij of mijn man Rond 6 weken sliep onze zoon ook erg graag in de box die dichtbij ons staat en dan het liefst op zijn buik. En zo rond de 3 maanden liet hij zich ook rustig in zijn bedje leggen en dat gaat (op soms wat gemopper na) nog steeds goed.
Osteopaat zijn we al geweest, 2 keer. Heeft geholpen voor haar hik ed, maar niet zozeer voor de krampen. Krampen komen door de lucht ook, ze drinkt zo gulzig, ook al is de speen meer dan klein genoeg... zo n warmtekussentje kan ik idd wel eens aanschaffen, ik vrees dat er weinig anders aan te doen is. Vraag me wel af waarom ze dan zoveel beter bij mij slaapt....
Omdat het bij jou vertrouwd voelt. Je hebt haar 9 maanden bij je gedragen Heb je een prematurenspeen? Ik had deze van Dr Browns, echt ideaal.
Cinababy hielp hier goed. Ook een soort kersenpit kussen bij de prenetal gekocht en dan warm op z'n buikje gelegd. En heel veel bij me gedragen in het begin, lekker warm tegen me aan. Na 4 maanden werden de krampjes veel minder, nu nauwelijks nog last van.
Hoe maak je haar voeding klaar? Door de fles te schudden of te roeren? Voeding roeren is beter, dan zit er vrijwel geen lucht in de fles, door te schudden wel. Je kan ook nog proberen om de voeding klaar te maken met gekookt water. Je neemt dan 1/3-1/2 deel gekookt water en voegt hier de poeder bij. Dit roer je goed door en vervolgens vul je het overige aan met koud water uit de kraan, of ik deed in het begin ook nog wel afgekoeld gekookt water (bewaarde ik dan in een fles 1 dag in de koelkast). Verder kom je nu in de bekende piek van krampjes. Die is rond de 6 weken op het hoogst en moet dan daarna weer afnemen. Lekker bij je nemen en 'de tijd gewoon uitzitten' even letter gezegd. Het is vervelend, maar in de meeste gevallen gaat het vanzelf beter.
Hier een dochter die er ook heel erg last van heeft! Wij wonen op de grens van Duitsland en kunnen hier dus Sab Simplex krijgen. Echt een wereld van verschil. Je kan sab simplex wel online bestellen geloof ik.
Ik vond die periode ook heel pittig. Ons mannetje wat steeds zoet ging slapen maar dat dan schreeuwend wakker werd van de pijn. Mocht je flesvoeding geven, bij ons hielp het enorm toen we de flessen met spa blauw gingen bereiden ipv kraanwater. Enorm veel kalk hier in het water.
Dank je voor de tips... ik maak de flessen met evian en gebruik dr brown. Ze doet 20 min over haar fles, ze drinkt op zich niet te rap maar wordt er wel helemaal wild op . Ik vind het op zich geen probleem om ze nu veel bij mij te nemen, maar ik hoor in omgeving overal dat ik ze dan verwen en het steeds zo zal blijven. Maakt me zo onzeker. Maar mss moet ik me er idd gewoon niets van aantrekken en blijven voortdoen zoals nu. En wachten tot de krampjes passeren . San simplex en infacol ken ik. Maar ik durf er niet goed mee te beginnen... weet dat het soms de krampjes iets slechter maakt...