miskraam 1 dag bloed dan weg

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door one of kind, 11 jun 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    hallo ik heb aanstaande vrijdag toch vermoedelijk een miskraam gehad, maar het gekke was dat ik maar 1 dag bloed heb gehad, en daarna was het direct weg , hoe kan dat?
    nu gisteren had ik niks.
    vandaag ging ik zwemmen in koudwater en vond het al beetje akelig , en toen begon weer een beetje het vloeien hoe kan dat nu?
    Normaal moet je toch vanaf vrijdag echt heel erg ongi worden niet?
    groetjes lana
     
  2. Japke

    Japke Bekend lid

    1 feb 2006
    535
    0
    0
    verloskundige
    Hoi Lana,

    In de medische wereld spreken wij van een miskraam als je een positieve zwangerschapstest hebt gehad. En afhankelijk hoe ver zwanger je bent, heb je soms wat meer of minder bloedverlies. Dit moment is afhankelijk van wanneer de zwangerschap niet goed gaat, dit hoeft niet dus op een bepaalde dag te zijn.

    De twee dagen bloedverlies. Hoe dat kan? Ik zou het eerlijk gezegd niet weten. Misschien iets eerder ongesteld, een spotting, een innesteling of een onbekende oorzaak van de natuur. De tijd zal het uitwijzen.

    Heel veel sterkte, en hopelijk ben je snel in verwachting,
    groetjes,
    Japke
     

Deel Deze Pagina