Nu al bekend? Knip ?

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Marknes, May 14, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Marknes

    Marknes Actief lid

    Aug 1, 2012
    240
    75
    28
    Female
    NULL
    NULL
    Goedemorgen,

    Ik ben een beetje geschrokken...

    Op dit moment ben ik 35 weken zwanger en heb echt een flinke buik, ik zit echter nog wel in de tien procent marge. Voor de rest helemaal geen complicaties en het is ons eerste kindje.

    Gisteren even kort de bevalling doorgenomen met de verloskundige, deze wist te vertellen dat ik waarschijnlijk toch een knip ga krijgen.... Hier ben ik erg van geschrokken. Ik ben ook nog nooit bekeken van onderen oid.

    Is dit normaal? Ik ben er echt van geschrokken want hoe kun je dit nu al weten?

    Alvast bedankt voor de reactie
     
  2. Evelien

    Evelien Fanatiek lid

    Jul 23, 2012
    1,874
    0
    0
    Hoi,

    Dit kan je niet van te voren weten. In principe wordt er alleen een knip gezet als de baby in nood is. Soms ook als het hoofd te groot is en de bekkenbodem te strak, maar dit kan je echt niet voorspellen. Ik heb bevallingen gedaan van kindjes die 4500gr waren waarbij ook geen knip nodig was. Gewoon afwachten dus.

    Groeten Evelien
     

Share This Page