Ik ben me aan het verdiepen in Vrijwilligerswerk. Aangezien ik overdag geen tijd heb, lijkt het me leuk om 1 avond in de week of 2 weken iets te doen. Maar dan kom ik alleen uit op ouderen in bv een verzorgingstehuis. Dit stoot ik niet meteen af, maar zijn er ook nog andere opties? Wie heeft ervaring met dit soort werk?
Ik heb me ingeschreven bij Zorg voor elkaar - marktplaats voor vrijwillige hulp en professionele zorg. Volgens mij is dat landelijk en daar vragen ze vrijwilligers voor bv boodschappen doen of administratieve hulp. Misschien kun je daar eens kijken.
ja zou ook denken aan savonds een spelletje doen en een bakkie met de oudjes. verder is het denk ik ook meer overdag. ja misschien met gehandicapte ofzo??
ik ben vrijwilliger `s avonds 1x per week bij geestelijk gehandicapten. Ik geef ze "computerles" . Het is deels om ze iets te leren en deels voor de gezelligheid en om `s avonds iets te doen te hebben. Ik doe het alweer bijna 5 jaar met veel plezier. En als je ze tegenkomt in het dorp reageren ze altijd op je. Met deze mensen is het juist altijd `s avonds omdat ze overdag werken of op de dagbesteding zijn.