Hallo, Ik ben Tupp en mijn man en ik hebben gisteren ontdekt dat ik zwanger ben. We waren al ruim een jaar 'bezig' en ik wilde al een afspraak maken met de huisarts om te gaan kijken waarom het niet lukte. Nu mag ik dus een afspraak maken met de huisarts om het goede nieuws te melden! Groetjes, Tupp
Dank jullie wel! Het is nog een beetje onwerkelijk. Ik ben een beetje misselijk en ik heb wat baarmoederkrampjes. Maar dat heb ik wel vaker. En verder merk ik nu helemaal niksvan de zwangerschap. Het is moeilijk te geloven! Het zal wel 'echter' worden als ik bij de huisarts ben geweest. Ik hoop maar dat alles goed gaat. Het is nu nog zo pril en we hebben zo lang moeten wachten!
Krijg er kippenvel van. Wij zijn nog maar net begonnen met de wens, maar het duurt nu al zo lang... (erg?) Fijn dat het nu gelukt is. Spannend, maar geieten hoor!! Judith
Welkom en gefeliciteerd Maar waarom moet je naar de huisarts dan? Je hoeft er niet heen om te melden dat je zwanger bent ofso hoor. Gewoon een afspraak maken bij de vk, dan is het nóg echter Geniet er maar van!
Ik wil gewoon zelf graag naar de huisarts. Kan ik het tenminste aan iemand vertellen. Ik weet dat het niet echt nodig is, zeker omdat ik geen bijzonere medische achtergrond heb. Maar ik vind het zelf wel prettig. En hij denk ik ook. Ik heb zo'n huisarts die zelf ook graag van alles op de hoogte is.