Brrr, het is nu met dat heldere weer heel koud zo ‘s avonds laat. Ik moet er niet aan denken . Maar verder een rare situatie, maar ik denk ook niet dat je er iets mee moet, daarvoor sta je zo te horen te ver van ze af.
Getsie, wat goor om dat überhaupt in de bosjes te treffen. Voor jou ook erg naar vooral omdat je ze kent, toch zou ik er niets mee doen en het snel proberen te vergeten. Best triest wel, in de kou in de bosjes.
Ik had de hond er tegenaan laten plassen.. maar srieus; zij hebben jou niet gezien? Als je haar weer spreekt, zou ik er wel wat van zeggen. Je schrikt je dood zo 's avonds l aat. Of..stel het gebeurd weer, zou ik ter plekke de politie bellen en zo hard praten dat ze kunnen horen dat je buiten loopt met de hond, nare geluiden uit de bosjes hoort, bang bent dat er iets is en vragen of ze een auto sturen. En dan blijven wachten. Dan zien ze je vanzelf wel.
Zou jij het willen weten als het jou man was? Ik zou het wel willen weten. Niet dat ik achteraf hoor dat meer mensen er vanaf wisten en ik dus een tijd een kerel heb die buiten de pot piest.
Ja maar dat is dus lastig in te schatten, ik zou het ook graag willen weten, maar er zijn ook genoeg mensen die het niet willen weten van een ‘vreemde.’ Ik wist bijvoorbeeld ook dat mijn oude buurman een affaire had, maar ik heb expres niks gezegd tegen mijn buurvrouw omdat ik niet wist of ze het wel wilde horen. Overigens heb ik het verder nooit tegen iemand anders gezegd ik wilde niet dat iedereen het wist behalve zei.
Jeetje, ik vind dat toch aardig bizar om je buren zo bezig te zien. Zit je niet op te wachten om dat te weten én te zien. Jouw beschrijving van hetgeen je gezien hebt zit nu wel in mijn hoofd..
Ik zou het zelf willen weten als mijn man een ander neukte in de bosjes zoals honden dat doen .In de bosjes... Dan weet je toch ook dat je betrapt kan worden ook Ik snap dat je er moeite mee hebt. Maar jeetje, ik kan me ook voorstellen dat je het niet zegt. Het is een heftig en ongemakkelijk gesprek. Het beste zou zijn als haar man het zelf zou zeggen
Ik had wel even die kant op geroepen. "Ist nie koud buurman?! Dat is geen 1,5 meter van elkaar he!" en dan gewoon grinnikend weggelopen. Lullig voor hun families maar je weet niet wat er verder speelt he. Misschien mochten ze wel even "los" weet jij veel.
Jeetje oké en dan zo buiten in de struiken in de buurt van hun huis? Ik vind dit echt héél raar.. Maar k zou er niks mee doen, niet inmengen, hoe moeilijk het ook is.
Precies! Ik heb daarna toen ze er achter kwam ook niet gezegd dat ik het al wist en al helemaal niet tegen anderen.
Ik ook (héél raar), maar vermoedelijk was dat de enige optie die ze in deze Corona-tijden nog zagen voor het uitoefenen van hun ‘bezigheden’. Man en ik zeiden het onlangs nog tegen elkaar: iedereen die nu een affaire heeft, zal vloeken