Heeft iemand hier de hoeveelheid koffie op een dag veranderd (geminimaliseerd) ivm zwanger willen worden/zwanger zijn? Ik las ergens dat teveel koffie echt schadelijke gevolgen kan hebben, zowel voor de vruchtbaarheid als voor de vrucht... Voor wie het drinkt: hoeveel koffie drink je?
IKKE eerder dronk ik best veel koffie, maar ik heb nu veel liever thee! Ik wilde gaan minderen als ik wist dat ik zwanger zou zijn, maar dat is nu niet meer nodig, heb toch geen zin in koffie! haha...
Ook met thee moet je uitkijken, drink als je zwanger bent niet te veel en dan liever nog kruidenthee!
Je mag 3 à 4 kopjes (of 1 à 2 mokken) koffie per dag. Meer dan dat kan mogelijk je vruchtbaarheid nadelig beïnvloeden. Dwz vrouwen die veel koffie drinken, doen er gemiddeld gezien langer over om zwanger te worden. (bron: Mariël Croon, "Zwanger worden") Ik drink nu 1 tot 2 kleine mokjes koffie per dag. En soms ook zwarte of groene thee daarnaast. Vaker kruidenthee.
Drink zo'n 1à2 kopjes per dag(van die senseo-kopjes). Niet alleen door mijn kinderwens,maar als ik een kopje of 4 drink begint m'n hart gewoon razend tekeer te gaan.
Ik drink geen koffie, maar thee... Ik dronk normaal wel 10 kopjes op een dag, de hoeveelheid theeinne kwam overeen met ongeveer 5 koppen koffie, leek me niet helemaal goed...nou heb ik wel mijn zwarte thee (earl grey)vervangen door rooibos
ik dronk zeker 6 koppen per dag, nu hoogstens 2 en alleen decaf. Rooibosthee dronk ik altijd al. Ik heb overigens geen zin meer in koffie en als ik wel koffie neem krijg ik alleen maar zin om te roken, dus voor mij heeft het alleen maar voordelen dat ik haast geen zin meer heb in koffie!
hallo ik drink maximum een kopje koffie per dag,deca schijnt nog slechter te zijn omdat daar mee gefoefeld word hihi alles voor het goede doel dames
Ik heb inderdaad ook het advies gekregen van de gyn om weinig koffie en thee te drinken en vooral meer water.
Ik drink geen koffie, maar wel veel thee, dit is vooral groene thee, sterrenmint en rooibos, daarvan mag je toch zoveel drinken als je wilt?
In cola light zitten dan wel minder calorieen, maar nog steeds cafeine... Volgens mij heeft Pepsi Max geen cafeine. Maar voor de zekerheid zou ik maar op het etiket kijken.
Sinds mijn 6e week van de zwangerschap wil ik niet eens koffie meer. Het smaakt niet meer lekker en ik word er een beetje weeig van. Toen ik nog niet zwanger was dronk ik zeker een kop of 5 per dag. Thee drink ik af en toe nog wel maar ik probeer hier niet meer dan 3 kopjes per dag van te drinken. Cola drink ik misschien 1x in de week (blikje).