hier ook zo, alleen is de laptop een macbook. daarbij hebben wij dan ook een ipad. ik heb altijd een iphone gehad en nu voor de samsung note gegaan.. ik vind toch dat het besturingssysteem van iphone veel beter werkt, ook beter reageert op aanraking en iphone loopt zelden vast.
Laptop. Groter scherm, kunnen meer programma's op, CD-roms, werkt voor mij persoonlijk gewoon makkelijker. Oh, en bij een tablet zit ik elke vijf minuten het scherm schoon te poetsen..
Haha 500 gb geheugen nog wel neem aan dat je je harde schijf bedoelt. Geheugen=intern geheugen en tijdelijk dus, dat wordt gewist als je je laptop afsluit. 500 gb is over het algemeen wel voldoende maar als je te weinig schijfruimte heb loont het vaak ook om onnodige programma's te verwijderen. Je kan ook bestanden die je zelden inkijkt gewoon comprimeren tot een zip of rar.
Ik heb een Acer laptop (een hele goede tweedehandse van mijn schoonmoeder) en een tablet (Samsung Galaxy). Mijn tablet gebruik ik echt dagelijks. Wij zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden, hahaha. Af en toe gebruik ik nog mijn laptop. Vind dat zo'n gedoe: laptop uit de tas, accu is naar zijn grootje, dus het ding moet ook nog aangesloten worden op de stroom, wachten tot het ding eindelijk eens een keer opgestart is.... Mijn tablet zet ik aan en dan is het ook echt gelijk "gaan met die banaan".... Dat werkt dus vele malen sneller en gemakkelijker. Ik zit veeeeeeeeeeeeeeeel op mijn tablet hier op zwangerschapspagina. En ik speel veel games op mijn tablet. Mijn laptop gebruik ik nog wel altijd voor internetbankieren of internetaankopen. Vind dat toch handiger met een laptop dan met een tablet.
Wj hebben een laptop en een i-pad. Beiden bevallen erg goed. Ik zit het meeste op de pad, vind ik erg fijn! Maar sommige dingen werken niet of niet fijn op een tablet, dus dan gaat de laptop aan. Net zoals tekstverwerken in word. Ik vindeen tablet dus echt voor erbij. Dus ja, het is net wat je wilt!
Ik heb een 15inch MacBook Pro en een iPad, ze worden heel anders gebruikt dus ik zou ze geen van beiden willen missen. Ipad is om lekker te surfen op de bank, boeken op te lezen, spelletjes spelen en nog 101 dingen. Ik neem de iPad altijd mee in mijn handtas, fijn om onderweg de tijd te doden en als ik ergens ben foto's en filmpjes te laten zien van bvb de kids. De MBP gebruik ik echt om te werken en om zwaardere foto-en film bewerkingen te doen. Wil trouwens alleen nog maar Apple, ben blij dat ik van dat ellendige Windows af ben.
hier een macbook en ipad en verder nog een imac, ik zou ze ook niet kunnen missen, maar ben dan ook erg van de electronica macbook makkelijk voor tekstverwerken op de bank, ipad voor foto's en films en zo surfen, en imac voor als ik echt achter de pc grote documenten aan het verwerken ben
Hier een laptop. Heb wel een tablet gehad, maar dat ding was zo traag, en daarnaast vind ik typen op een tablet echt vreselijk irritant. Ik heb een Acer. Waarom? Omdat ie lekker goedkoop was en wel voldeed aan wat ik nodig heb. Ik koop liever een goedkope laptop waar ik wat korter mee doe, dan dat ik in 1 keer 1200 euro uitgeef aan een dure laptop, die ik vervolgens wel 5 jaar kan gebruiken.
Laptop (tot ie overleed, maar goed, nu gebruik ik de gewone computer). Lekker gewoon tikken op een toetsenbord, een scherm wat rechtop staat, een muis, normale tekstverwerkingsprogramma's, mijn foto's kunnen ordenen, mijn bestanden beheren zoals ik dat wil....Dat kan een tablet allemaal niet of in ieder geval niet in de mate waarin ik het wil We hebben wel een (goedkope) tablet maar die gebruiken we voornamelijk om mijn oudste dochter onderweg filmpjes te kunnen laten kijken.
Ik heb allebei... Waarom? Ben gewoon een verwend nest die alles wil hebben. Even zonder dollen, had eerst een laptop maar manlief vond me niet zo gezellig als ik daar achter zat. Nu zit ik gezellig met mijn pad op de bank bij hem. Voor sommige dingen heb ik ook echt mijn laptop nodig, want die kunnen niet op de pad.
Wij hebben een laptop en een tablet. Alleen heeft die kerel van mij windows 8 op de laptop gezet en een nieuwe android op de tablet! Daar kan ik ech niet mee overweg. Dus ik gebruik mijn Smartphone voor alles wat ik op de tablet deed. En 1 van de grote pc's boven voor de dingen die ik niet op mijn telefoon kan.
wij hebben beide. vriendlief gebruikt de laptop voor school en de tablet heb ik gekregen omdat ik dan lekker kan intrnetten op de bank of waar dan ook in huis. ik gebruik mijn tablet elke dag! spelletjes doen enzo facebooken, deze forum bijhouden we hebben ook een vaste computr. die is handig voor muziekjes downloaden, etc. succes met je keuze.
Wij hebben 3 laptops (een werklaptop) en twee ipads3. Ligt nog ergens een android tablet. Gebruik de ipad heeeeeel vaak.
een tablet is niet echt een vervanger voor een laptop.. Ik heb een desktop (voor mijn man. De grafische programma's draaien daar beter op) een laptop voor beneden (en nog een laptop voor mijn werk, maar die zit in mijn koffer en komt daar alleen uit als ik thuis aan het werk ben) En een ipad voor wat handige werkapps en het domme vermaak
Ik heb zowel een tablet als een laptop. Tablet is absoluut geen vervanger van een laptop. Laptop gebruik ik voor langere stukken typen, voor programma's die op tablet niet kunnen draaien, bewerken en bewaren van foto's, downloaden, zware spellen en programma's enz. Tablet gebruik ik alleen om te internetten en te chatten. Lekker op de bank of in bed.