Ik heb 3 jaar geleden aangifte gedaan nadat mijn rijbewijs en bankpas waren gestolen tijdens het uitgaan. 2 maanden later werden er ineens flinke bedragen van mijn rekening afgeschreven door Hi, Vodafone en Tele2. Ben toen langs de winkels gegaan, waren dus abonnementen. Heb de gegevens ervan opgevraagd en bleken alle 3 's ochtends vroeg na die ene nacht zijn afgesloten. Weer aangifte gedaan dus. Volgens mij is er nooit iets mee gedaan en was nog een heel gedoe om van die abonnementen af te komen en mn geld terug te krijgen...
1x voor diefstal fiets. Niks meer van gehoord. 1x diefstal auto. Auto werd een week erna terug gevonden in een meer na gebruikt te zijn voor een ramkraak. Daders niet gepakt. 1x diefstal portemonnee. Niks van gehoord. Wel van de dief haha kreeg paar dagen later mijn portemonnee via de post terug met alle pasjes er in behalve t geld en mijn bankpas.
Ja 2 maal 1x voor brandstichting.. daar gaat je hele heg Hebben ze niks mee gedaan. 2e x voor geweld. Was in elkaar geslagen. Is uitgelopen op een rechtzaak waarbij de verdachte uiteindelijk 2 jaar voorwaardelijk kreeg en een geldboete moest betalen aan de staat en een zeer klein bedrag aan mij.
Ik heb met slachtofferhulp een verklaring op moeten stellen en zij hebben vervolgens bepaald dat er 750 geëist zou worden. Zij hebben al die stukken ook ingestuurd. De rechter heeft uiteindelijk bepaald dat er 350 betaald moest worden. Misschien gaat dat heel anders als je een advocaat hebt hoor, maar in mijn geval kwam het dus van slachtofferhulp uit. *edit* Oh nee, het was het slachtofferloket, niet slachtofferhulp. Zit een groooot verschil tussen, schijnt
Ja, een aantal keer, alle keren in een ander land. 1 keer voor oplichting in Nederland, waar ik helemaal niets van teruggehoord heb. Later op vakantie in Athene was er een camera uit mijn handen gegrist, aangifte gedaan. Duurde lang, camera uiteraard nooit terug gevonden maar wel vergoed door de verzekering. En vorig jaar van inbraak in onze tuin (met beveiligde poort, hoe ze binnen zijn gekomen is nog steeds de vraag..), mijn fiets gestolen en ze hebben geprobeerd via de achterdeur naar binnen te komen. Er hangt een camera net buiten de poort maar er is niets mee gedaan helaas.
Verkrachting en beroving, nooit meer iets van gehoord. Diefstal in huis, geen sporen van braak dus werd er niks mee gedaan. Huisgenoot was ook van alles kwijt, met zijn bankpas en creditcard is nog geprobeerd geld op te nemen (niet gelukt). Niks mee gedaan. Erg jammer aangezien er bij banken en pinautomaten een camera hangt.
voor mijn werk ( vorige baan ) verschillende keren. Vaak vanwege agressie/ bedreigingen / geweld. Meestal ging dit om dossieropbouw 1x heeft iemand werkstraf gekregen. Prive een keer.. we waren toen ik hoog zwanger was op de terugweg van een feestje door een ander automobilist " lastig" gevallen. Hij reed ons bijna van de weg en ging uiteindelijk zelfs achteruit op ons inrijden op de snelweg terwijl auto`s met 130 km/per uur van achter aan kwamen rijden. Doodeng. In eersten instantie reageerde ze erg laconiek op het politie-buro, maar toen we het verhaal wat uitgebreider vertelden werden we ineens erg serieus genomen zeker toen ze het nummerbord opzochten in hun systeem ineens moesten ipv aan de balie mee komen naar een kamertje voor een uitgebreide aangifte en ben ik later nog een keer terug geweest om nogmaals mijn verhaal te doen. Ze hebben er toen poging tot doodslag van gemaakt wat ik wel heftig vond maar als ik er goed over nadenk was dat het ook. Helaas bleek deze meneer met de noorderzon vertrokken en de plek waar hij ingeschreven stond als woonadres was een leegstaand pand. Nu 5 jaar later niets meer vernomen uiteindelijk.
Online aangifte voor oplichting via marktplaats Jaar later een brief of ik details wou geven omdat er nog meer mensen werde opgelicht maar ik had mijn geld toen van haar al terug gehad
Geen aangifte maat wel Slachtoffer geweest van kinder porno zaak. vent heeft paar jaar in de bak gezeten. Zou nu wel aangifte willen doen tegen iemand maar kan niks bewijzen helaas. op basis wat iemand een keer gezegd heeft (niet tegen mij) kan je helaas geen aangifte doen
Het verbaasd mij echt dat er zo vaak niks meer mee gedaan is of niks meer van gehoord hebt. Snap dat de politie het druk heeft maar dit is wel heel vervelend. Begin bijna te denken waarom je nog aangifte zou moeten doen.
Aangifte vanwege gestolen fiets, is een formaliteit vanwege de verzekering. Aangifte gedaan vanwege gestolen portemonnee, is een formaliteit om een nieuw ID-bewijs te kunnen aanvragen. In beide gevallen weet je van te voren dat er niks mee gebeurt. En daar kan ik bij deze feiten mee leven, aangezien ik snap dat er keuzes gemaakt moeten worden. Of we moeten meer belasting gaan betalen met z'n alles. Mijn ouders hebben aangifte gedaan wegens inbraak. Uiteindelijk door de politie nog wel naar gekeken (waren meerdere huizen op 1 avond, waarschijnlijk door hetzelfde 'team'.) Maar ze gaven al aan dat het waarschijnlijk om Oost-Europeanen ging die al lang en breed weer terug thuis waren en dat er waarschijnlijk niks uit zou komen. Da's al een tikkeltje meer frustrerend. Ze zijn wel in je huis geweest tenslotte. Een vriendin van mij heeft aangifte gedaan wegens stalking. Dat heeft niet veel opgeleverd. Behalve dat ze snel zouden komen als ze belde. En ze hebben een keer met de dader gepraat (daarna wel een tijdje rust gehad.) Maar nooit echt vervolgd, terwijl er in ieder geval bewijs was van bedreiging. Maar dat is echt naar, want dan wordt je echt heel erg in je persoonlijke leven aangetast. Je gevoel van veiligheid is weg. (Bij haar kwam hij ook echt binnen als ze niet thuis was, ging door haar ondergoed la e.d. Auto beschadigd en dan natuurlijk het contacten lastig vallen via mail, telefoon, laster op internet, langs gaan bij plekken waar zij ook zou zijn enz.) Vreselijk dat daar uiteindelijk niet ècht iets tegen gedaan wordt. Zo iemand krijgt maandenlang vrij spel. Ik hoop dat het bij jullie wat oplevert ts! Veel sterkte.
Ik doe zelfs geen aangifte meer van een gestolen fiets. Levert toch nihil rien de knots op, tenzij je staalhard bewijs hebt wie het geweest is. Mijn fiets is gestolen in eigen huis (kleine appartementsblok). Toen wij op vakantie waren. Waarschijnlijk op een moment dat de buurvrouw aan 't verhuizen was - maar zeker zullen we dat nooit weten. Ze hadden mijn fiets mee en twee fietsen die rijp waren voor de schroot ... Zonder zwart op wit bewijs sta je nergens en vonden ze dat ding toch nooit terug. Levert alleen maar veel papierwerk op voor niks. Mijn moeder haar portefeuille en gsm werden paar jaar geleden in een concertzaal gestolen. Politie werd gebeld door de zaal, maar "aangezien het alleen maar om dat ging en je geen persoonsbeschrijving hebt van de dieven en je niet gewond bent, heeft het geen zin dat wij komen, mevrouw". Oftewel: Los het zelf maar op. Aangezien ook nog es de site van de telecomoperator plat lag (gsm-abonnement), heeft mijn moeder de operator pas 4 uur later thuis kunnen bellen ... Gevolg: Een rekening van 200+ euro. Die dieven hadden onder andere naar Italië en Roemenië zitten bellen :x ... Mijn moeder kon niks doen, want had geen enkel bewijs dat ze niet zelf had gebeld. Ze heeft uiteindelijk de volgende dag wel aangifte gedaan op haar eigen politiekantoor, want ze moest een nieuw paspoort en dergelijke. Mijn ouders hebben vorig jaar ook inbrekers in hun winkel gehad waarbij half de winkel is leeggejat 's nachts (voornamelijk brillen en zonnebrillen). Pro forma en aangezien er een deur geforceerd was is de politie toen langs geweest. Maar eigenlijk zeiden ze op voorhand al letterlijk dat het een hopeloze zaak was. Veel kans dat de inbrekers hun spullen gewoon in 't buitenland verkochten. Nooit meer iets van gehoord. Een vriendin en haar partner is ooit in hun wagen aan de zijkant gepakt op de autostrade (echt een gek die hen meerdere keren heeft geramd). Auto total loss, maar "aangezien u geen volledige nummerplaat hebt van die andere, kunnen wij niks doen, mevrouw". Ze wilden dus zelfs geen pv ervan maken. Vriendin was al lang blij dat ze nog leefde. Heeft hen wel fortuinen gekost, want er zat nog een lening op de wagen. En de kosten van het "total loss" konden ze dus op niemand verhalen.
Meerdere keren tegen onze ex onderbuurman. Zolang je niet tussen 6 planken ligt, doet de politie er helaas niks aan.