Tante Dianthe, omdat het zo lekker rijmt als ze weer eens bijdehand is Ravioli ( zag ik al eerder voorbij komen, grappig!) als verlengde afkorting van Raphael ( Raffi Ravioli) Mijnheer de Jong, in mijn zwangerschap sprak ik iemand die ook Dion heet en die vertelde dat er aan de telefoon altijd ' met de Jong' werd verstaan in plaats van 'met Dion' Onze Dion wordt door dit verhaal nog steeds regelmatig mijnheer de Jong genoemd door ons en familie. Flauw hè En verder natuurlijk de lieve bekende koosnaampjes en draken, apen en boevengespuis
Oudste: Lief/lieffie, moppie, schatje, muppet, spook (als hij kliert), gekkie Jongste: poppie, schatje
Wij hebben t vaak over poppetje of poppie.. door mn zus en mn nichtjes wordt ze ien/ienie genoemd, eerst was dat ieniemienie maar dat vond mn zus te lang dus die heeft er ien/ienie van gemaakt.
Bolle (hij was zo'n lekkere bolle baby, is inmiddels 6 jaar dus weinig van over maar naam is blijven hangen), Jeejee (zo sprak hij zijn naam uit toen hij 2 was), Apie, Binkelmans haha
Dochter was eerst meiske, ze heeft sinds haar 2e jaar sproetjes en nu is het sproet(eke). Zoontje was als baby zijnde bulletje/bullie, nu eigenlijk geen bijnaam wel een spook of draak als ze vervelend zijn.