Hihihi nee juridische achtergrond en enige jaren gewerkt voor een werknemersvakbond, mede aan diverse onderhandelingstafels gezeten Inmiddels al sinds 2004 ofzo anderzins aan de slag.
Hier helemaal nada. Al twee jaar loonbevriezing. De vakbonden en werkgevers komen er niet uit. Ik heb dan weer wel (naast de eindejaarsuitkering) afgelopen maand een bonus gekregen van een paar honderd euro (bruto), juist omdat ze er niet uitkomen. De CAO liep tot 1 januari, dus ze beginnen nu weer opnieuw... Mijn vriend krijgt trouwens al jaren geen loonsverhoging. Ze hebben in zijn branche pas kort een CAO, en daarin geen afspraken gemaakt over salarissen. Ben benieuwd of de dames nu weten over welke CAO's ik praat, haha.
Wij hebben ook geen CAO. Gelukkig wel een baas die jaarlijks salarisverhoging geeft. Heb er 3 jaar geleden ook eens zelf om gevraagd en nog gekregen ook.
Ik werk op papier voor een Nederlandse BV, maar in de praktijk voor een Duits moederbedrijf. Wij hangen er maar een beetje bij eigenlijk. Dus geen cao, geen verhogingen, geen winstuitkering, geen kerstpakket etc etc. Gelukkig wel een oke salaris, en gewoon een leuke baan
Zo da's lekker! Ik werk op een notariskantoor en wij krijgen er vooralsnog niks bij. Later in het jaar gaat gekeken worden hoe het nu gaat met het kantoor (is de crisis nog enigzins te boven aan het komen op het moment) en dan wordt beslist over eventuele loonsverhogingen.
elk jaar weer een verhoging. Goede beoordeling gehad en dat betekend iets van 65,- bruto erbij en daarnaast krijg ik nu een volledige 13e maand aan het einde van het jaar i.p.v. een halve.
Oja ik krijg na een goede beoordeling ook elk jaar een periodiek (of twee bij uitstekend) ik dacht dat dit echt om januari vanuit de cao ging
Ik heb wel loonsverhoging gekregen. Ik zit aan de top, hoger kan ik niet. Dus ik zou mss na een jaar of 2 binnen de gemeente een andere functie zoeken. Alleen stop ik nu met werken.
Ja het is maar hoe je loonsverhoging ziet/leest. Voor veel jonge mensen is de periodiek/trede/etc ook loonsverhoging... dat is ook uiteraard zo. Maar daarnaast werd ook gesproken over de gewone "prijscompensatie"etc die bij CAO wordt afgesproken... die dingen lopen nu dus doorelkaar in dit topic.
Na een goede beoordeling een verhoging van 8,5% (en dat terwijl ik pas 6 maanden in dienst ben) Daarnaast komt er nog een cao-verhoging van wrs. 1,5%..... zijn ze het nog niet over eens. Kortom: niets te klagen!!