Hij noemt mij tuttel of poppetje, en ik hem schatje, moet toch echt eens wat orgineels gaan verzinnen
dat is de koos/troetelnaam van mijn hond sorry ... Mijn man is eigenlijk meestal skattie/popje/druif of lieffie of dikkiedik of Animal (van de Muppets)
wij noemen elkaar eigelijk nooit bij de eigen namen, tenzij mn hormonen weer op hol slaan en ik weer eens chagrijnig ben om helemaal niks. Dan schreeuw ik zelfs zn 2de naam mee in een woede bui, dan weet ie dat hij me even met rust moet laten maar ehm namen voor elkaar. Tja ik noem hem altijd schatje of lieverd beetje standaard koosnaampjes dus. in woede bui heet hij alles wat niet positief is haha
grappig allemaal! die van mij heeft een hoop bijnamen als ik hm nodig heb dan roep ik meestal gertjuh / valk / lange (2 meter) en verder gewoon hubby/daddy hij noemt mij meestal claire (tjuh) omdat t lekker rijmt dan whahahaa of maisie, iers voor parel de kleine noemen we knorretje
Wahahaha wat een koosnamen! Dikkop :') OMG.. Zo noem ik onze hond :O Mijn vriend noem ik nu Barbapapa (of gewoon schat natuurlijk)