Ik hoop dat iedereen zo snel mogelijk een dikke vette 2e streep heeft hoor, al die verhalen hier heb het echt met iedereen te doen, ik wil jullie allemaal alle geluk en dat iedereen maar snel een lief klein WERELDWONDERTJE heeft,
Ik sluit me helemaal bij je aan Melissa, goed verwoord! Voor breekt de spannende tijd ook weer aan toch? Weer last van kwaaltjes? Liefs.
Ik herken dit zo! Word er wanhopig van.. vorige cyclus van mij duurde plotseling ook weer 57 dagen :x en ik voelde me zo zwanger, 4 testen er tegenaan gegooid!
en gisteren dacht ik mijn ei te hebben (op cd 28), maar vriendlief had geen zin om nog even te klussen ik kookte diep van binnen!
Aaah Knuff meid!! En vandaag heeft ie vandaag wel zin want ze zeggen dat je ei ong 12 uur tot iets langer leeft he ik zou nog gaan klussen hoor kleine kans dat het raak is hoor meid Ik mag volgende week gaan testen kijk er zo naar uit