Ik vond zowel de knip als het hechten niet bepaald lekker, maar wel te doen. Bij het zetten van de knip had ik al zoveel pijn van de weeenstorm dat het me niet eens echt opviel (zal ook in trance geweest zijn denk ik). Hechten werd niet verdoofd, had geen zin zei de vk. Was erg onplezierig; maar de aanblik van mijn pasgeboren zoontje verzachtte een heleboel.
Van de knip kan ik me niks meer herinneren. Van het hechten had ik niet zoveel last(had geen verdoving). Alleen lag ik echt verschrikkelijk beroerd in die beugels en het duurde best wel een tijdje. Dat vond ik het vervelendste.
De knip heb ik niet gevoeld die is gezet tijdens een wee. En Ik heb gevraagd om een verdoving en gezegd dat als ze dat niet deden ik niet gehecht wou worden. Ben dus verdoofd en voelde er niks meer van. Spuit vd verdoving die gezet werd voelde ik nauwelijks
Ik heb niets van de knip gevoeld en ook niet van het hechten. Was wel verdoofd. Knippen deed ze tijden een wee en tijdens het hechten zag zl op mijn buik. Ik was alleen maar met hem bezig
Ik heb van het hechten weinig gemerkt. Volgens mij was het wel verdoofd en je voelde wel het draad bewegen en wat getrek maar het deed geen pijn geloof ik. Ik had de kleine geloof ik ook bij me op den duur want manlief was zijn ouders aan het bellen toen ik gehecht werd.
Ik had een inwendige ruptuur en behoorlijke knip. Ik heb een verdoving gehad maar heb het hechten echt als enorm pijnlijk ervaren. En ik ben niet zo kleinzerig. Het hechten duurde ook zo'n 45 min en vriendlief moest extra hechtdraad uit de lade pakken. Dat heeft vast niet geholpen
dat dus, extra spray hielp wel.... scheuren doet meer pijn vind ik. geneest wel super snel. knip duurde lang...
Ik ben gescheurd en geknipt en beide echt niks van gevoeld. Het hechten eigenlijk ook niet. Was voor de knip verdooft en ook net voor het hechten. Heb het dus niet als vervelend ervaren. Daarna wel veel last gehad van de hechtingen. Tot er 2 van zelf sprongen man wat een opluchting was dat. Ik "zat" op de bank , stond op en ik voelde echt "pats" ik slaakte echt een gilletje maar die enorme druk beneden was verdwenen , kon gelijk weer zitten etc. Volgende dag heeft de vk de andere van de bovenste laag verwijderd. Mijn schoonzus daar in tegen kreeg "maar" 6 hechtingen en die vond dat het aller ergst van de hele bevalling ze kon niet stil liggen en heeft echt gegild.
Van scheuren niks gevoeld en van hechten ook amper. Ik was goed verdoofd. Heb 1 plekje eventjes gevoeld (prikje) maar dat was het.
bij de eerste een totaal ruptuur en een ruggenprik. gyn wilde gaan hechten en prikte er even in om te kijken of ik het voelde. ja dus. ze hebben met toen helemaal weg gemaakt. lag al op de ok maar ze dachten het alleen met de ruggenprik wel te kunnen doen. die zat alleen scheef en werkte niet meer. bij de 2e thuis bevallen. net geen totaal ruptuur. ik vond de verdovingsspuit nog erger dan de hele bevalling van het hechten heb ik niks gevoeld.
Bij mijn precies t zelfde! Ook uiteindelijk op t ok gehecht. Nadat ze merkte dat mijn ruggenprik niet werkte nog 8 verdovingsprikken gehad, maar zelfs na die ingewerkt waren voelde ik het nog. Toen onder narcose. Maar mocht je van de 2e thuis bevallen? Ik moet bij een evt 2e zwangerschap in het zh bevallen plus dat er dan sowieso een knip word gezet.
Voor de knip kreeg ik verdoving, dus voelde er niets van. Het hechten voelde ik niet, arts vond me wel stoer, haha Vond de bevalling veel erger dan het hechten. Maar voor ieder is het weer anders.
Ik had twee schaafwondjes op mijn schaamlippen die gehecht moesten worden. Ik vond het verschrikkelijk! Het waren maar twee hechtingen, maar echt liever nog een bevalling hahaha.
Dit! Ik had maar 3 hechtingen en de vk heeft gehecht met verdoving, maar wat een pijn! Bevalling vond ik echter wel een makkie en niet pijnlijk. Ik zie nu ook weer op tegen het hechten...
Ja, de kans op een totaal ruptuur was volgens de vlos niet groter. het kon een aantal kanten op. het kon zijn dat ik er zonder kleerscheuren af zou komen omdat de boel al eens (flink) uitgerekt was, het kon een andere kant uitscheuren of op het oude litteken. bij mij is het op het oude litteken gescheurd en ze hebben geen preventieve knip gezet. vlos liet het liever scheuren dan een knip. een knop geneest minder snel dan een scheur. en eerlijk? bij de eerste heb ik dan een knip gehad en alsnog totaal uitgescheurd en heb ik er weken last van gehad. bij deze bevalling totaal niet. er werd me aangeraden om vooral preventief paracatamol te slikken voor een paar dagen. 3 uur na de bevalling zat ik al in kleermakerszit op bed. deed ik zelf de deur open voor vlos/kraam en liep ik rond. nauwelijks tot geen pijn aan gehad.
Ik heb geen knip gehad maar een paar oppervlakkige schaafwondjes die gehecht moesten worden (3). Bij mij deed de verdoving het niet en ik weet nog dat ik moest lachen omdat de ergste pijn toch al geweest was.. Tsja.. Uhmm, ik denk dat dit je alleen niet echt gerust stelt :') Anyway, ik vond het hechten niet zo erg, de bevalling veel erger.