jeetje mega spannend allemaal zeg! super bianca van harte! geniet er lekker van! en jij platliggertje suc 6 je kunt het! maar nou vind ik het toch ook wel spannend worden...ik had dus zaterdag nacht ontzettend veel last, gisteren was het redelijk rustig en sinds vanochtend weer lichtelijk diarree (2x) moet strax om half 3 nr de vk dus zal het er ff over hebben! kus emmie
ben een beetje aan het rondneuzen op het forum ff fototjes van babytjes aan het bekijken @Platliggertje je hebt echt een mooie buik ;D
wauw..wat spannend..jullie zijn inmiddels allemaal bevallen nadat je die krampen hebt gehad? Ik heb afgelopen zaterdagnacht vreselijke krampen gehad. Echt zó pijnlijk (en best regelmatig toch..dus ik dacht dat het weeen waren) Toen tot drie keer toe enorm veel diaree gehad en daarna zakte het wat af. wel al sinds zaterdagmiddag ook erg last van rugpijn..Ook vandaag weer. De krampen komen af en toe terug, maar voelen niet als weeen/baarmoederpijn Maar na jullie gelezen te hebben vind ik het toch wel spannend..het zou dus wel eens zo kunnen zijn dat dit toch het begin van de bevalling is?
Bij mij begon de bevalling ook zo. Heel de dag al lichte krampen, maar toen het 'echte' werk begon kreeg ik flink diarree en werd ik misselijk... was de eerste vier maanden misselijk geweest, toen verdween het maar bij mijn bevalling heb ik -tot de vliezen werden doorgeprikt door de VK- ontzettend overgegeven.