Hey dames, Mijn dochter van 3,6 jaar slaapt gemiddelt 12 uur per dag, maar toch heeft ze mega donkere kringen onder haar oogjes. Weet iemand hoe dit kan of herkent iemand dit?.
Is ze verkouden of heeft ze last van haar luchtwegen? Dan zie je dit wel vaker.Het lichaam moet dan harder werken voor het zuurstof en dan ontrekt het in het gelaat en krijg je donkere kringen.Hier heeft de oudste altijd kringen in de winter.Kind ziet er niet uit maar in de zomer is die poepie bruin en een volop gezonde kop.Het ligt ook een beetje aan het huidtype wat ze hebben.
Ik had het vroeger ook altijd: gevoelige, dunne huid die niet snel bruin wordt. In de loop der (vele) jaren is mijn huid (ook figuurlijk) dikker geworden en nu heb ik nooit meer kringen. Maar dat heeft denk ik wel tot mijn vijftiende/zestiende geduurd of zo, hoor.
Mijn kindje is juist getint en geen gevoelige huid.. Haha beter dat je nu ook figuurlijk dikkere huid hebt