Ik zat te denken, kun je ook zwanger worden na de Pregnyl prik? Ik heb zaterdag de pregnyl prik gezet, en als het goed is heb ik vrijdag de terugplaatsing van 2 cryo embryo's. Nu mijn vraag: Tussen de Pregnyl prik en de terugplaatsing zit een week, het kan toch zijn dat er dan een soort van bevruchting innesteling gaat plaatsvinden in die tussentijd? Als het goed is was maandag mijn eisprong, die gaat zich toch na een paar dagen innesteling of zie ik het nou verkeerd. Het kan toch?
ja dat kan.. door de pregnyl springt dat eitje wat je had dus als je dan gaat klussen heb je ook nog eens dubbelkans.. zo zei onze gyn het toen wij met de ivf bezig waren en als we aan een 2de ronde moesten beginnen..
Geen idee of er dan wat kan gebeuren meis. Maar wat moet jij lang wachten op een tp!! Wij hadden pregnyl zat vier dagen tussen ongeveer en maandags punctie woensdag tp . Wanneer is jou punctie ?
ik had op dinsdag pregnyl en donderdag ochtend de punctie.. en op maandag de terugplaatsing van een blastocyst die nu morgen al 19 weekjes erin zit haha
Dinsdag pregnyl, donderdag punctie, en maandag terugplaatsing, is totaal 7 dagen toch? Bij mij precies hetzelfde, alleen heb ik dit keer geen punctie omdat het een terugplaatsing is van cryo embryo's.
Ik dacht namelijk ook dat 7 dagen lang waren, dus heb ik gebeld met het zk en die zeggen dat het zo goed is. Ik heb geen punctie want het is een terugplaatsing van cryo-embryo's. De vorige keer bij de 'verse' poging. Had ik maandag pregnyl, woensdag punctie en zondag terugplaatsing, dus 7 dagen. Ik zie dat het bij babyhope ook 7 dagen is geweest.
ja volgens mij klopt dit ook wel hoor.. ik geloof dat er maximaal 8 dagen tussen kan zitten.. maar weet dat niet zeker ik heb alleen die ene ronde gehad..
Ben jij dat op de foto? Wat zijn jullie een leuk paar zeg Straks een baby erbij zal helemaal geweldig zijn, leuk joh! Ik had bij de eerste poging maandag pregnyl, woensdag punctie, en zondag terugplaatsing = 7 dagen. De eerste poging was meteen raak, en nu gaan we voor de cryo's.....
Ok geen punctie dan kan het kloppen , maar zeker weet ik dat niet. Nog niet gehad . Maar anders even niet klussen voor de zekerheid , als je bang bent. Hoop voor je dat het raak gaat. duim voor je.