Hoe voelde de innesteling?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Sarahhhh, 13 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Ik had gister (zaterdag) wat steekjes in mn baarmoeder maar dit duurde slechts enkele seconden en als het goed is is had ik de week daarvoor, mijn ei moeten krijgen

    Dis daarom vraag ik wat voelde jullie van de eisprong en hoe lang duurde de pijn?
     
  2. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.235
    1.891
    113
    Vrouw
    Je bedoelt de innesteling denk?
    Ik heb rond de tijd dat het kan gaan innestelen wel wat vage steekjes gevoeld maar dat kan ook komen doordat ik er zo mee bezig was.
    Volgens mij voel ik wel vaker iets maar sta er niet altijd bij stil.

    In principe voel je niets van een innesteling.. maar er zijn natuurlijk ook andere ervaringen.
    Wel kun je wat licht bloedverlies hebben tijdens of na de innesteling. Dat heb ik wel bijna alle keren gehad.
     
  3. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Maar ik zie wel eenw dat de innesteling een paar uuur duurt maar je leest nooit een minuut ofzo
     
  4. priincess

    priincess Bekend lid

    20 feb 2013
    666
    0
    16
    Fultime m0mmy!! ♡
    Duitsland
    Bij mn zoontje niks gevoeld
     
  5. Essie28

    Essie28 Fanatiek lid

    6 jun 2013
    3.850
    1.075
    113
    Ik had wat menstruatie achtige krampjes voor 1 minuut
     
  6. xEsther

    xEsther Actief lid

    19 feb 2012
    172
    0
    0
    Ik lees ook even mee, heb als het goed is vrijdag mijn ei gehad, dus nu 3dpo en heb sinds vanochtend opeens diarree en krampen..
    Vraag me af of dat ook met innesteling te maken kan hebben..
     
  7. priincess

    priincess Bekend lid

    20 feb 2013
    666
    0
    16
    Fultime m0mmy!! ♡
    Duitsland
    3dpo is veelste vroeg voor innesteling. Vanaf 5dpo tot 10dpo kan je innesteling hebben..
     
  8. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    De steken die ik had waren best pijnlijk en moest ook echt even voorover buiken om t minder te maken
     
  9. xEsther

    xEsther Actief lid

    19 feb 2012
    172
    0
    0
    Oke dat wist ik dus niet :D
    Dan zal het iets anders geweest zijn.
    Met de ovulatietesten heb ik helaas geen knaller gehad maar ik had dat draderige doorzichtige slijm donderdag en vrijdag. Dus ik verwacht dat ik toen mijn ei heb gehad, maar zeker weten doe ik het niet.
     
  10. Chiaraa

    Chiaraa Fanatiek lid

    27 apr 2008
    1.561
    1
    0
    Niks gevoeld.

    Via de zoekfunctie is hier ook veel over te lezen, zijn al meerdere topics over aangemaakt.
     
  11. Dubbeltje

    Dubbeltje VIP lid

    2 jun 2014
    6.008
    19
    38
    3 x zwanger geweest en geen innesteling gevoeld. Wel een echt duidelijke steekjes gehad, maar kan van alles zijn...was echt niet zwanger!!
     
  12. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Ooh okeej nja blijven hopen haha
     
  13. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Ben ook super moe en kan in de middag ook slapen terwijl ik nlrmaal niet eens s avonds in slaap kan komm. Word ook vroeg wakker rond een uur of 4,5. Ook meer en vaker plassen
     
  14. Draaikont

    Draaikont Fanatiek lid

    13 jul 2015
    2.576
    907
    113
    Niks gevoeld! En je hoofd kan je flink voor de gek houden....vaker plassen moet je vaak pas zodra de baby zo groot is dat hij op je blaas drukt!
    Weet niet hoelang je al bezig bent maar weet dat er gemiddeld wel 6 tot 12 maanden voor staat om zwanger te worden.

    Wel wil ik je heel veel succes wensen en hopelijk heb je gelijk en heb je snel een positieve test in handen.
     
  15. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Das waar. Maar ben dr kn me hoofd niet jeel veel meer mee bezig maar als ik dingen begin ge voelen wel hahaha
     
  16. Logan

    Logan Niet meer actief

    Niks gemerkt ;)
     
  17. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.185
    67
    48
    Ik meld me hier ook even ertussen.. Zit nu op 4dpo dus in principe zou een innesteling vandaag niet onmogelijk zijn. Nou had ik vanmorgen ineens een heeeele gemene kramp in mijn onderbuik. Het voelde als een hele gemene menstruatiekramp echt precies in mijn onderbuik. Het duurde hooguit maar 10 seconde.
    Zou dat het zijn geweest? Ik zou niet weten wat het anders is, aangezien ik dit nog nooit heb gehad, behalve bij menstruatie (maar dan nog niet eens zo erg)
     
  18. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    nee duurt ca 3 dagen voordat embryo in de baarmoeder komt. Innesteling vind plaats tussen 6-10 dpo
     
  19. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    ik heb niets van de innesteling gevoeld
     
  20. Kiimmie

    Kiimmie Actief lid

    12 jan 2014
    359
    4
    18
    Gespecialiseerd pedagogisch medewerker
    Het voelde voor mij alsof ik ongesteld moest worden, maar dat hield niet lang aan. Pas achteraf realiseerde ik me dat het best de innesteling had kunnen zijn... En net wat er gezegd word, je lijf kan je ook voor de gek houden.. Zeker als je overal erg bewust mee bezig bent
     

Deel Deze Pagina