zou dat bestaan?? Ik heb aan voorkant een aantal grijze haren die erg dicht op elkaar zitten waardoor ik best grijs oog terwijl ik verder weinig grijze haren nog heb in mijn donkerblonde haren.. net met zwarte mascara zitten inkleuren en werkt goed maar veel te zwart.. bestaat er ook speciale haarmascara? Of hele lichte mascara dat iemand weet? Zou voor mij een uitkomst zijn..
Ja toen ik een jaar of 14 was was dat helemaal in. Haarmascara. Dus het bestond altijd wel. Maar geen idee of het nog bestaat. Ik denk van wel.
www.parfumdreams.nl/Greyfree/Haarverf/Haarmascara/Middelbruin/index_65648.aspx?AffId=GA_nl_PLA_Greyfree&wt_mc=adwords_nonbrand-NL.cpc.pla-nl&gclid=CjwKCAiAsoviBRAoEiwATm8OYBTpqXMDhLH5KaUrdEOVSRIEZ8jyD5qh-8UcCpao9HfFYV2_fe9OBBoC-AcQAvD_BwE
Hier hetzelfde “probleem” ik laat er tegenwoordig highlights en lowlight inzetten bij de kapper. Dan vallen de grijze haren minder op. Eigenlijk nooit aan haarmascara gedacht. Best een handige oplossing.
Hier idem maar nu 2 mnd geleden voor laatst en uitgroei voor is enorm lelijk grijs... Nu op zoek naar de ideale mascara.... tips welkom nog steeds?
Bij de kruitvat staan diverse producten waaronder een spuitbusje met kleur die je alleen even op de uitgroei spuit. Ideaal, staat bij de kleuringen
Geen mascara, maar wel soort gelijk iets denk ik. Familie gebruikt deze voor uitgroei, super makkelijk in gebruik.
Ja die spuitbusjes zijn ideaal! Ik gebruik hem ook en werkt prima! Ik heb wel donker haar en mn scheiding (hoofdhuid) kleurt ook dus ik loop dat altijd nog na met een doekje
Ik kwam net toevallig dit tegen en moest aan dit topic denken. https://www.haarwereld.nl/merken/loreal/l-oreal-hair-touch-up
Haha ik weet het ook nog! Ik had een paarse en een groene On topic, misschien anders zo’n kleur shampoo proberen?