Hoi dames, Onze dame heeft de hele dag geperst en steeds kwam er geen ontlasting. Zonet perste ze weer en toen zag ik een enorm harde keutel die er bijna niet uit wilde. Ik heb haar even geholpen en uiteindelijk kwam de keutel eruit met wat bloed. Ik zag een wondje zitten en een wit zweertje. Is dit erg? Ik ben zo bang dat ze niet meer durft te poepen omdat het zeer doet. Ze gierde de boel bij elkaar. Wie heeft ervaring en tips?
Oh wat vreselijk voor je meisje Het beetje (helder rood) bloed kan ik wel plaatsen. Als ze zo hard perst en door die harde drol kan er makkelijk een bloedvaatje zijn gesprongen. Het witte zweertje vind ik echt een huisarts vraag. Daar zou ik dus zsm mee bellen of langsgaan. Ik denk dat ik voor informatie zelfs even de hap had gebeld. Dit is niet iets wat je dagelijks tegenkomt. Voor je eigen gerustheid zou ik het zeker niet laten. Ik weet niet hoe haar voeding is? Ik bedoel eet ze veel fruit en vezelrijk? Drinkt ze voldoende? arme pop
vsm heeft iets voor de ontlasting, misschien heb je dat toevallig in huis? Iig proberen dat de ontlasting goed gaat lopen.(fruit, peperkoek, roosvicee laxo) En dan de ha even laten kijken naar dat wondje! Goed schoonhouden. Beetje soda of badedas in het badje, lekker laten weken!