Wanneer bericht van UWV?

Discussie in 'Zwangerschap en werk' gestart door Lynn85, 26 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lynn85

    Lynn85 Actief lid

    28 feb 2008
    270
    3
    18
    Hoi allemaal,

    Ik heb deze week vakantiedagen opgenomen en vanaf volgende week gaat officieel mn verlof in. Ik weet nog bij mn vorige zwangerschap dat ik ergens in mei een brief kreeg van het UWV over mn zwangerschapsuitkering etc. en ik was toen begin juli uitgerekend. Nu ben ik dus half maart uitgerekend, maar heb nog steeds niks van het UWV gehoord. Weten jullie hoelang je van tevoren ongeveer bericht krijgt? Vind het wel prettig om te weten dat alles goed geregeld is zeg maar, volgens mn werkgever is dat zo, maar je weet maar nooit.

    Groetjes!
     
  2. Lynn85

    Lynn85 Actief lid

    28 feb 2008
    270
    3
    18
    Oh ik zie nu pas dat we hier op 't forum een UWV webcare Team hebben, misschien kan ik mn vraag beter daar stellen..
     
  3. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.555
    528
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Volgens mij was onze kleine al lang en breed geboren voordat ik een brief kreeg van het UWV.
    Maar wanneer je een werkgever hebt, dan loopt de betaling in principe ook via je werk.... dus hoef je je geen zorgen te maken hoor.
     
  4. sacha1

    sacha1 Lid

    15 aug 2010
    16
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik heb bericht van hen gekregen drie weken na mijn eerste dag zwangerschapsverlof.
    maar ik schrok over hoe weinig ik van hen kreeg. echt 2 derde van wat ik eerst kreeg van mijn brutop loon. dus zonder overuren of wat dan ook.
    dat is dus even afwachten maar wat het werkelijk gaat worden.
     
  5. Liz

    Liz Fanatiek lid

    9 jul 2010
    1.873
    0
    36
    100 procent moet je krijgen toch? wel zonder overuren natuurlijk..lijkt me ook wel logisch dat ze dat niet uitbetalen want daar werk je niet meer voor..
     
  6. sacha1

    sacha1 Lid

    15 aug 2010
    16
    0
    0
    NULL
    NULL
    ja dat weet ik, maar ik krijg nu maar 2 derde van me gewone loon. das echt heel weinig. maar ik wacht af.
     
  7. Liz

    Liz Fanatiek lid

    9 jul 2010
    1.873
    0
    36
    huh? das wel gek ja! ja of gewoon bellen hoor met uwv..
     

Deel Deze Pagina