Ik wil een zo'n hulpmiddel voor de autogordel aanschaffen. Ik heb er 2 gevonden, de A3 en de BeSafe. Heeft iemand ervaring met 1 van de 2? En zo ja, wat zijn voor-en nadelen en welke heeft de voorkeur?
Waarvoor is dit? Zodat de gordel beter om je buik heen past? Ik heb de gordel altijd goed onder mijn buik gedaan, zodat deze meer tegen de botten dan tegen de buik zit, zodat hij niet in mijn buik drukte.
Welk deel van de gordel bedoel je dan? Ik heb met mijn inmiddels zeer bolle buik geen problemen met de autogordel... Het ene deel gaat gewoon over m'n benen/onder m'n buik, die stop ik dan nog ff een beetje extra onder m'n buik zeg maar, en het andere deel gaat dan netjes langs m'n buik en over m'n borst. Edit: heb even naar de hulpstukken gegeken, en moet zeggen dat mijn gordel nooit zit zoals op het "rode" plaatje. Ook niet toen m'n buik minder dik was. Ik stop de gordel zelf zoveel mogelijk naar onderen, en dat blijft gewoon zitten.
Het horizontale gedeelte. Het schuift nog wel eens onverwachts omhoog en binnenkort gaan we op vakantie en dus een heel eind rijden. Ik wil geen risico lopen als ik opeens hard moet remmen en de gordel zit per ongeluk op m'n buik ipv eronder